Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lambogrand    26

Jak myslicie czy ceny pszenicy po zeszlo tygodniowych wzrostach na gieldach (chicago 16% i paryz 10%) znajda odzwierciedlenie w naszych skupach zboz? Bardzo mozliwe ze na gieldach dalej bedzie drozec tylko czy u nas zdrozeje bo rolnicy woza zboza jak szaleni ja mam jeszcze polowe pszenicy w magazynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    27

Skoro kontrakty na listopad idą do góry to nie bez powodu,ceny na pewno nie spadną ,może chwilowo w żniwa ,ale i to nie jest pewne,na świecie rośnie zapotrzebowanie na zboże ,a produkcja ma być mniejsza.Na Kujawach już jest pomału sucho ,a jak widomo zboża jare słabo sobie radzą ,no i jeszcze wrześniowe siewy na które też zboża wyjdzie,Ja spokojnie czekam i śledzę co się dzieje na rynkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

Miroslawa    0
Napisano (edytowany)

Po ile żyto w woj. łódzkim i gdzie można korzystnie sprzedać

 

Cytowanie poprzedniego posta.

Edytowano przez murtek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    3

A jak cena zbóż kształtuję się w woj. świętokrzyskim. Chodzi mi głównie o pszenicę i jęczmień??? Zboże paszowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

Po ile żyto w woj. łódzkim i gdzie można korzystnie sprzedać

 

 

Młyn Proboszczowice tel 438294836

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26
Napisano (edytowany)

gdzie ??

 

Nie cytuj poprzedniego posta !

Edytowano przez murtek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joachim    0
Napisano (edytowany)

Agro-As Grodków

Pszenica paszowa: 870zł netto

Pszenica konsumpcyjna : 905zł netto

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Sprzedałem żyto na młyn 850zł netto odbiór z gospodarstwa przewoźnicy mówią że dużo żyta idzie do nas z URALU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cipekfan69    0

środkowa wielkopolska pszenica 985zł jęczmień 950zł brutto tak tak atakują z wszystkich stron ural, statki z argentyny.. sprzedawajcie będzie jeszcze droższe pożniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    153

Po pierwsze kto wieży handlarzom ?

Po drugie było zapytać po co kupują od Ciebie skoro mogą kupić z Uralu ?

Następna sprawa to że zakładając że idzie to chyba naprawdę "idzie" nie jedzie bo transport kołowy odpada a gdy jakiś transport znajdzie się na LHS to na pewno nie omieszkam poinformować forumowiczów .

@wlkpmder Co niby Ci mieli powiedzieć że nie ma skąd kupić zboża :) mówią tak by zbijać cenę .Teraz handlarze wymyślają coraz bardziej dziwniejsze krainy bo na Słowację ,Węgry i Czechy są łatwe do sprawdzenia i nikt na to się nie nabiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    68

KOMPLEX Młyn Wągrowiec- pszenica konsumpcyjna 950zł

żyto 920zł

 

Okoliczny skup w Rąbczynie koło Wągrowca -pszenżyto 880zł

 

Wszystkie ceny netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26
Napisano (edytowany)

Po pierwsze kto wieży handlarzom ?

Po drugie było zapytać po co kupują od Ciebie skoro mogą kupić z Uralu ?

Następna sprawa to że zakładając że idzie to chyba naprawdę "idzie" nie jedzie bo transport kołowy odpada a gdy jakiś transport znajdzie się na LHS to na pewno nie omieszkam poinformować forumowiczów .

@wlkpmder Co niby Ci mieli powiedzieć że nie ma skąd kupić zboża :) mówią tak by zbijać cenę .Teraz handlarze wymyślają coraz bardziej dziwniejsze krainy bo na Słowację ,Węgry i Czechy są łatwe do sprawdzenia i nikt na to się nie nabiera .

no już Ci mówię że to prawda :) żyto prosto z Rosji tiry robią około 3tys kilometrów, średnio przyjeżdża ich do nas na młyn około 12 w tygodniu , każdy po 20 ton . Polskiego żyta nie ma , albo rolnicy nie chcą sprzedawać a to co jest nie starcza na bieżącą produkcje.

Edytowano przez elku87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Po pierwsze kto wieży handlarzom ?

Po drugie było zapytać po co kupują od Ciebie skoro mogą kupić z Uralu ?

Następna sprawa to że zakładając że idzie to chyba naprawdę "idzie" nie jedzie bo transport kołowy odpada a gdy jakiś transport znajdzie się na LHS to na pewno nie omieszkam poinformować forumowiczów .

@wlkpmder Co niby Ci mieli powiedzieć że nie ma skąd kupić zboża :) mówią tak by zbijać cenę .Teraz handlarze wymyślają coraz bardziej dziwniejsze krainy bo na Słowację ,Węgry i Czechy są łatwe do sprawdzenia i nikt na to się nie nabiera .

 

Kupują u mnie bo kilka lat im sprzedaje wiedzą jaki towar mam sam im nie wierze w ten ural tym bardziej że kierowca przebąkiwał że to autami jedzie by musieli tam za darmo dostać ale to nie mój kłopot. Zostawiłem pszenice ozimą czekam na dobrą cenę

 

 

Kupują u mnie bo kilka lat im sprzedaje wiedzą jaki towar mam sam im nie wierze w ten ural tym bardziej że kierowca przebąkiwał że to autami jedzie by musieli tam za darmo dostać ale to nie mój kłopot. Zostawiłem pszenice ozimą czekam na dobrą cenę

 

elku87

 

Skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26
Napisano (edytowany)

Masz wszystko w profilu , łódzkie miejscowość Proboszczowice

Edytowano przez elku87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    4

to komplexmłyn podniósł a tak się chwalił że nakupił u Niemca w kwietniu za taniego euro - choc nie powiem tirów krążyło ale się skończyło?

póki co mam pszenice finezje która daje dużo mąki klasa A i wołam 1300zł ale jak jeszcze susza przypili to będą podwyżki (osobiście wolę urodzaj)

i jeczmień konsumpcjny zimowy Vanessa po petkusie dobry na piwo , na kasze bo gruby tez wołam 1300zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

sąsiad sprzedawał wczoraj pszenżyto paszowe

do wytwórni pasz Bacutil okolice Radzynia Podlaskiego

po 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    58

możecie coś powiedziec na temet owsa, interesuje mnie śląsk, małopolska okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APPACZ1    1

sprzedawałem w kwietniu owies śląsk po 650 ogólnie ciężko ze zbytem w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?
       
      pozdrawiam
      YacentY
    • Przez warchest
      witam sorki ze byc moze nie w tym temacie ale nie wiedzialem gdzie umiescic . otoz mam pytanie bede mial do wycinki ok 20 topoli duzych grubych i chcialbym sie dowiedziec po ile chodza takie drzewa np jakbym chcial sprzedac na pniu jaka cena by była czy ktos ma namiary na firme ktora takie topole kupuje ja woj mazowieckie . czy np trzeba by wyciac te topole i dopiero takie sprzedac wtedy po ile mniej wiecej sa cenowo i kto takie by kupił
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .
       
      kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/
       
       
      Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
×