Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
panczo1922    635
Napisano (edytowany)

Jestem z Wielkopolski i też widzę co się dzieje... U nas w okolicy rolników którzy mają zoża zimowe w dobrej kondycji to na palcach jednej ręki policzyć... Jeszcze nie widziałem tyle zbóż jarych! Tak więc nie gadajcie głupot że plantacje nasienne na zachodzie Polski mają się dobrze bo to są kompletne bzdury... A wiadomo że w naszym regionie produkuje się dużo materiałów siewnych...

 

Post nie na temat

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pszenica paszowa 940 brutto Animex Grodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726
Napisano (edytowany)

Jabyscie nie wyprodukowali, to zrobia to za was nasi sasiedzi, a my sprzedamy im zboze. Ani my ani wy laski nie robicie:)

 

Sprzedawajcie, sprzedawajcie.... widze, ze kazdy trzyma do pierwszej obnizki- a to taki prosty chwyt.

Kolego, nie cwaniakój. Jak chcesz z Niemcami handlować prosze bardzo. Dostaniesz cene z matifu minus 100 koszt transortu, z 50 jeszcze Ci urwą, żeby coś na tym zarobić to sobie policz po ile byś dziś sprzedawał. Ja tam zboża po 500 nie chce bo większość paszy mam ze swojego gospodarstwa. Ale 800, 900 za dobrą paszówke to chyba dobra cena. Konsumpcja koło 1000. A teraz to za jakiś szajs zapachowy z hrabąszczami różnymi handlarze wołają po 1000 w moich stronach. Więc lepiej sobie tu handlujmy między sobą bo wszyscy na tym możemy zyskać.

 

Post nie na temat.

Edytowano przez murtek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Dzisiaj kupiłem 5 ton pszenicy paszowej 800 zł brutto B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

Cena paszówki z dzisiaj 88żł netto, w ubiegłym tygodniu było 85zł netto, czyli wzrost, tak trzymać ( bez urazy dla hodowców ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4029

Beatko w okolicach Zamościa cenę wyznacza Animex i tam jest znacznie wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

pszenica konsumpcyjna 100zl plus vat Młyn w Topoli królewskiej

zyto-90 plus vat takze ceny bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawell18    13

północne Mazowsze

 

 

pszenica 930 netto

pszenzyto 900 netto

mieszanka 900 netto

wszystkie podane ceny dotycza zboz paszowych


Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrodnikPPL    0

Interesowały by mnie ceny żyta w południowej Wielkopolsce - powiat Pleszewski, Kaliski, Jarociński, Ostrowski. Jak się kształtują - najlepiej paszowego i gdzie można by dobrze sprzedać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

okolice Lublina 89 netto paszówka :)

Kolego, gdzie koło Lublina takie ceny? Bo ja gdzie nie zapytam to dają 80-83 za paszówkę.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Interesowały by mnie ceny żyta w południowej Wielkopolsce - powiat Pleszewski, Kaliski, Jarociński, Ostrowski. Jak się kształtują - najlepiej paszowego i gdzie można by dobrze sprzedać :)

W Raszkowie jest młyn produkujący mąkę żytnią. Wygogluj numer i zadzwoń, teraz wymagań za dużych nie mają jak chodzi o jakość. Daj znać co ci zaproponowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pszenżyto-940 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrodnikPPL    0
Napisano (edytowany)

PawelWlkp - dzwoniłem do Raszkowa, cena kształtuje się u nich od 930 do 950 brutto w zależności od jakości. Sprzedaż do nich jedynie po przywiezieniu próbki i zbadaniu na wilgotność, zanieczyszczenie i opadanie i może jeszcze coś ale nie pamiętam. (cena dotyczy żyta)

Edytowano przez ogrodnikPPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gm18    5

okolice Chełma woj lubelskie pszenica paszowa 94 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

dzisiaj już mieliśmy do czynienia z zielenią, matif na sierpniowym kontrakcie pszenicy wzrost blisko 4%, pozostałe podobnie, macie jakieś ciekawe oferty na nowe zbiory na kukurydzę, pszenicę i jęczmień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

PawelWlkp - dzwoniłem do Raszkowa, cena kształtuje się u nich od 930 do 950 brutto w zależności od jakości. Sprzedaż do nich jedynie po przywiezieniu próbki i zbadaniu na wilgotność, zanieczyszczenie i opadanie i może jeszcze coś ale nie pamiętam. (cena dotyczy żyta)

 

Oczywiście cena na młynie czy przyjadą na miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Dziś trochę dzwoniłem.

Bychawa kaszarnia jęczmień 840zł brutto ale już nie kupują bo magazyny pełne. A jakiś miesiąc temu był po 920 :(

Młyn Stara wieś pierwsza pszenica 820- 860 netto

Pawłów ceny brutto jęczmień 820 pszenica 890zł

Zdrapy pszenica 900zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    533

Małoszyce na styku śląskiego i małopolski pszenica 80 + vat ( słabo ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

Witam.już o tym tu pisałem, nie ma komu dać po 75zł za mieszankę żyta z pszenżytem 60 km od warszawy.po takiej cenie to bym chętnie opchnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

Jak myslicie czy ceny pszenicy po zeszlo tygodniowych wzrostach na gieldach (chicago 16% i paryz 10%) znajda odzwierciedlenie w naszych skupach zboz? Bardzo mozliwe ze na gieldach dalej bedzie drozec tylko czy u nas zdrozeje bo rolnicy woza zboza jak szaleni ja mam jeszcze polowe pszenicy w magazynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj