Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

szczepan84    19

w zamościu podobno jest po 960 koleś mi mówił że widział a u mnie to ledwie 850 ale to się zmieni na pewno bo niema zboża ale co nam po tym jak zboże zdrożeje to wszystko pójdzie w górę i tak d*pa z tyłu

dralo5    3

Byłem zobaczyć dzisiaj w animexie w Zamościu to paszowa 870

@izydor6280 A nie wiesz czy daje kupiec swój transport bo mam 25 ton czy samemu trzeba dowieść?

Edytowano przez dralo5

ValtraN82    0

W sobotę kupowałem od rolnika do siewu owies po 700zł i jęczmień po 900zł - okolice Stargardu Szczecińskiego.

robert812    51

No nareszcie ceny się ruszyły. Polskie Młyny też zaczęły podnosić na kontraktach. Jarą pszenicę do siewu udało mi się kupic po 900zł/t więc wcale nie tragicznie, słyszałem że ceny dochodziły do 1300zł/t.

Jak jeszcze ceny pójdą w góre to trzeba będzie wywozić. A zmieniając temat zakontraktowałem sprzedaż kukurydzy mokrej po 450zł/t. Co o tym sądzicie? Wiem, że wszystko okaże się na jesieni, ale co prognozujecie?

rami    6

u mnie pszenica jara sprzesawana była po 150zł/100kg i jęcznień w podobnej cenie mawet mieszanka zbożowa była po 100zł /100kg

farmermf    78

Podejrzane dziś w biurze maklerskim.

Transakcja zawarta dziś, zakup pszenicy konsumpcyjnej 100t po 1000zł netto, odbiór kupującego z Opolskiego. Robi sie ciekawie.

Zombi330    49

Orientuje się ktoś jakie ceny w kuj.-pom. oferują prywaciarze w skupach na dzień dzisiejszy za jęczmień /pszenicę na pasze?

izydor6280    483
@izydor6280 A nie wiesz czy daje kupiec swój transport bo mam 25 ton czy samemu trzeba dowieść?

pewnie by odebral, ma ciagnik z naczepa, chyba nawet nie jeden, pisz na pw to dam Ci namiar

dzis poszla po 950

mazowsze    0

No nareszcie ceny się ruszyły. Polskie Młyny też zaczęły podnosić na kontraktach. Jarą pszenicę do siewu udało mi się kupic po 900zł/t więc wcale nie tragicznie, słyszałem że ceny dochodziły do 1300zł/t.

Jak jeszcze ceny pójdą w góre to trzeba będzie wywozić. A zmieniając temat zakontraktowałem sprzedaż kukurydzy mokrej po 450zł/t. Co o tym sądzicie? Wiem, że wszystko okaże się na jesieni, ale co prognozujecie?

CEDROB z Ciechanowa konktraktuje po 470zł/t przy wilgotności 30%.

pOngO88    4

Jara na siew była po 2030zł nie bejcowana. 24t rozchodziły sie w 20minut i poworkowane, u mnie w okolicy bylo ok. 80% przesiewu.Sam przesiałem 100%. a pszenica paszowa po 910zł. Może jutro zawioze z 5 ton.

nemezis    1

dzwoniłem dziś rano do emplexu - 1000 konsumpcja 940 pasza brutto . W Słupcy nikt nie płaci ponad 1000zł to skąd wyskoczyłeś z tą ceną ?

nemezis    1

Firma jest w porządku tylko nie wiem skąd ta cena podana przez kolegę agrouki

Płaci w ciągu 14 dni

Edytowano przez nemezis

agrouki    8

no ja tez dzisiaj dzwoniłem po agrobiznesie do słupcy może zle usłyszałem nie płacą zawsze w terminie.

Edytowano przez agrouki

JPH2    25

u mnie ceny za paszówę ciekawe - w jednym skupie 770zł netto a w innym 900zł netto

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez TheXxKamilxX
      Siema chciałem się zapytać jak tam z cenami za wysłodki albo wytłoki.... Najlepiej woj mazowieckie,łódzkie  ??
      Jesli macie jakiś sprawdzonych dostawców z tych woj to nie pogardzę kontaktem do nich