Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzepo    30

jęczmień paszowy 850 (wzrost o 20), pszenica paszowa 820 (wzrost o 40)- ceny brutto

ChiquitaB    50

my ponad tydzień temu 10t jęczmienia na paszę po 860 gnaliśmy a na dzień dzisiejszy trzeba 1000/t liczyć, ale nie sprzedajemy bo nie wiadomo co będzie po tegorocznych żniwach. Pszenica bardzo ładnie wygląda u nas ale tylko na jednym kawałku 4h reszta była przesiewana różnie i druga odmiana niecałe 2h ocalało nie przesiane. Coś się zapowiadają ceny dosyć wygórowane zbóż do siewu

Wiadomość z agroFakt.pl

APPACZ1    1

mi zaproponowali(firma z opolskiego) cenę 810 netto i jutro ładuję auto odbiór kupującego

murtek    122

O proszę nasz prorok powrócił :lol: :lol:

Nie wypada się nie zapytać- co szanowny książę myśli o obecnej sytuacji? Czy mamy sprzedawać czy czekać? Prosimy o jakieś sugestie.

W mojej okolicy paszówka dochodzi już do 900 brutto. Pewna firma od której biorę co roku materiał siewny zasugerowała mi, abym zostawił sobie do siewu, gdyż może być ogromny problem.

tedizetor56    94

wczoraj przyjechala nastepna patelka z czech 880 jeczmien,do wrzesnia wystarczy.jak dla mnie mozecie sobie jeszcze potrzymac B) pozdrowil

thug    196

O proszę nasz prorok powrócił :lol: :lol:

Nie wypada się nie zapytać- co szanowny książę myśli o obecnej sytuacji? Czy mamy sprzedawać czy czekać? Prosimy o jakieś sugestie.

W mojej okolicy paszówka dochodzi już do 900 brutto. Pewna firma od której biorę co roku materiał siewny zasugerowała mi, abym zostawił sobie do siewu, gdyż może być ogromny problem.

no murtek masz racje ja mam podobną informację jeśli chodzi o mat siewny na jesieni to go będzie bardzo niewiele i będzie bardzo drogi

Edytowano przez thug

murtek    122

Wow, ceny pną się w piorunującym tempie. Paszowa 900- 920, konsumpcja 960- 980 zł (brutto)- w małym skupie. W większych podobno lepsze ceny, lecz nie sprawdzałem- jeszcze jest czas...

read    4

znajomy mówił że firma co kupowała wcześniej i taniej od niego pszenżyto zaoferowała mu 900+ vat odbiór z podwórka

panczo1922    68

No to zaczyna się:) ciekawe do jakiego poziomu ceny się podniosą... ale narazie wygląda to optymistycznie:) do mnie też dzwonią o zboże ale narazie mówię im żeby odezwali się pod koniec maja początek czerwca...

Narazie sprzedałem mieszankę owies-jęczmień po 800zł (brutto) oraz jęczmień po 1000-1200zł (także brutto)-brali do siewu

mazowsze    0

W tamtym roku pod koniec maja sprzedawałem pszenicę po 1013zł za tonę. W tym roku chyba będzie lepiej :)

elwis2    11

Ja rok temu pszenice sprzedałem w maju po 1100zł/t. Cena na dziś to 1050zł/t (netto) z tendencją do góry...

Edytowano przez elwis2

matyziak    6

Całkiem przyzwoita cena, mam nadzieje ze w żniwa bedzie taka cena, bo musze czesc zboza sprzedac bo mi sie nie miesci w magazynie.

tedizetor56    94

jak ci sie od sierpnia miescilo to teraz co ci wolek sie rozmnaza? :lol:

Edytowano przez tedizetor56

matyziak    6

Ja juz nie mam ani kg zboza:p no poza łubinem, ale juz niedużo zostało.

Edytowano przez matyziak

macko25    5

u nas pszenica paszowa 920 brutto.a tak chciałem powiedzieć że trzeba trochę dużo zostawić pszenicy zimowej na siew jesienią bo może być kłopot a pozatym cena siewu może kosztować

dralo5    3

Panowie nie orientujecie się gdzie w woj. lubelskim płacą najwięcej za pszenicę paszową?

Edytowano przez dralo5

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez warchest
      witam sorki ze byc moze nie w tym temacie ale nie wiedzialem gdzie umiescic . otoz mam pytanie bede mial do wycinki ok 20 topoli duzych grubych i chcialbym sie dowiedziec po ile chodza takie drzewa np jakbym chcial sprzedac na pniu jaka cena by była czy ktos ma namiary na firme ktora takie topole kupuje ja woj mazowieckie . czy np trzeba by wyciac te topole i dopiero takie sprzedac wtedy po ile mniej wiecej sa cenowo i kto takie by kupił
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?