Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Binladen    10

pewien jasnowidz jesienią przewidział cenę pszenicy na ten rok 1500 za tonę i wszystko możliwe

Heniekii    1

murtek3

jak nie chcesz robic im reklamy to napisz mi namiary na PW ok?ja tez mam troche jare na sprzedaz.

Najbardziej denerwoje mnie fakt ze paszowa jest w cenie a konsumcja 830+vatt i wiecej nie dadza i trzymam jeszcze 150 ton a lepszej ceny nie widac i jakos nawet kiepski stan ozimin narazie na to nie wplywa

Miroslawa    0

Po ile żyto jestem z woj. łódzkiego i mam na sprzedaż

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Wiadomość z agroFakt.pl

murtek    122

Ja wystawiłem po 1100 i się zastanwiam czy trochę nie za mało. Telefony dzwonią na ogrągło. Cena w skupie ok 2500 (chyba netto), lecz tylko na papierze, ponieważ nigdzie jej nie ma.

PrzemoO

Masz może namiary na chętnych?

PrzemoO    8

Ja dałem ogłoszenie w gazecie i towar schodzi.

W moim rejonie prawdopodobnie pszenice ozime wylecą, a to winduje cenę pszenicy jarej.

murtek    122

Ano tak, Kolega z okolic Inowrocławi. Właśnie z tego rejonu mam większość telefonów.

W mojej okolicy zboża i rzepaki zamiast lepiej, wyglądają coraz gorzej :(

tomek73    189

murtek3 A skąd jesteś bo może bym cię odwiedził? Bo trochę licho u mnie na polu się zapowiada. Miałem 15 ton jarki to zmieszałem z ozimą i 2 tygodnie temu sprzedałem.

Lukaszjarm    4

koledzy a w jakiej cenie owies swieza odmiana mysle zeby ogloszenie dac mam ok 20 ton

Edytowano przez Lukaszjarm

APPACZ1    1

jakby ktoś był zainteresowany to mam 20 ton owsa szakal może być na siew lub jako pasza

blacha    26

Czy ktoś na AF jest z północnej Wielkopolski i miałby/słyszałby o jakichś ciekawych ofertach na zboża paszowe?

tomek230    0

Szukam żyto jare bojko do siewu może ktoś ma ok.Poznania firma z Kostrzyna wlkp. pszenice paszowa 810 netto jęczmień 830 netto bez transport

Edytowano przez tomek230

karola134    1

świętokrzyskie pszenica 750 pszenżyto 700 jęczmień 820 brutto a owies bingo kupowałem w centrali po 165 :P

bialy2005    193

u nas w oklicy nigdzie nie dostaniesz kwalifikatu owsa. jak był to 210zł grajtan i borowik. dzis namierzyłem bingo w kazgodzie ale cena powaliła mnie na kolana :) 250 netto !!!!!!!!!!!!!!! Przedstawiciel pytałczy siedze przd podaniem ceny :) cos czuje ze obsieje wszystko swoim :) A chciałem tylko na jakis kawałek kupic kwalifikatu.

grzepo    30

jęczmień 820 brutto (płatne 14 dni) 830 na wymianę, pszenica konsumpcyjna w podobnych cenach, pszenica paszowa 760 brutto (płatne 14 dni) 770 na wymianę, saletra 1470

ceny w innym skupie jęczmień 850 brutto (płatne 14 dni) ceny pszenic takie jak wyżej, saletra 1520

byki 8.2, ale już nie wiem czy netto czy brutto

wszystko wschód Polski powiat hrubieszowski

Jak myślicie będzie jeszcze droższy jęczmień?

Edytowano przez grzepo

mawit06    6

skąd kolego jestes ? który to odsiew tego owsa bo jestem zainteresowany :)

Pomiędzy Kutnem a Gostyninem. W zeszłym roku brałem z hr strzelce.

Edytowano przez mawit06

agrouki    8

pasze drożeją a materiał na pasze (zboże )tanieje

Edytowano przez agrouki

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez warchest
      witam sorki ze byc moze nie w tym temacie ale nie wiedzialem gdzie umiescic . otoz mam pytanie bede mial do wycinki ok 20 topoli duzych grubych i chcialbym sie dowiedziec po ile chodza takie drzewa np jakbym chcial sprzedac na pniu jaka cena by była czy ktos ma namiary na firme ktora takie topole kupuje ja woj mazowieckie . czy np trzeba by wyciac te topole i dopiero takie sprzedac wtedy po ile mniej wiecej sa cenowo i kto takie by kupił
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY