Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukas17    0

ja kupiłem w tym tygodniu razem 100ton zbożą starczy na 3 miesiące:)

ceny:

pszenżyto 440zł

pszenica 460zł

jęczmien 480zł;/

mieszanka 500zł;/

żyto 350zł<_<

a i kupiłem słomy :

kostka z simpmy z 224 1.80zł/szt

balot okrągły po 28zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

tktomek74    2

Tydzień temu sprzedałem pszenicę po 530 zł\t , a w tym tygodniu już po 510 zł i są kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qaz1    0

u mnie po 520 z vat za pszenice paszową. jak myslicie? zdrozeje? bo nie wiem czy sprzedawac czy poczekac jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    5

Zboże idzie na dół przynajmniej u nas ja kupiłem pszenżyto paszowe po 450zł ostatnio trochę jeździłem i sie pytałem i średnio przez nie całe dwa tygodnie poszło od 10-40 zł na tonie w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    2

U mnie cena bez zmian. Pszenica po 510zł wychodzi z vatem ,i troche dziwi mnie to że są takie duże rozbieżności cenowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek22    0

Rozpiętość cen jest duża w zależności od regionu kraju.

Najtaniej jest na południu kraju, gdzie wytwórnie pasz płacą za

pszenicę paszową 440-450 PLN/t netto, a najdrożej na

północy kraju – 530 PLN/t. Ceny kukurydzy wahają się natomiast

w przedziale od 450 PLN/t do 520 PLN/t

Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

U nas WIPASZ płaci za pszenżyto po 440 plus vat, ale to cena wyjściowa a jak zaczną odliczać zanieczyszczenie, białko itp to żeby 400 wyszło. Pośrednicy płacą po 400 plus vat. Ja znalazłem kupca za 420 plus vat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    0

ja wczoraj sprzedalem 6 ton po 450 zł

jak sie jeszcze ktos nawinie chetny to sprzedam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    3

A ja wczoraj sprzedalem do firmy Szmidt pszenice po 510zł z vatem...Nawet pol tony saletry za tone pszenicy nie kupie :) Normalnie masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    3

pszenica 400zł/t ludzie świnie drogie zborze tanie tylko teraz świnie trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    0

U nas ceny zbóż marne :(pszenica 400zł jęczmień 500 owies 500zł żyto 360zł a ja troche mięszanki do siewu wujkowi sprzedałem po 60:P a owies po 55 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    30

Jak myślicie zboże warto już sprzedać czy jeszcze czekać? A po ile teraz jest owies i pszenica szczególnie na Podkarpaciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zastanawiam sie dlaczego nie sprzedałeś po żniwach za ok.600zl/t,a pytasz teraz czy warto jak jest po 450/t.Odpowiedz nasuwa sie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tego nie wiedział nikt.Cena 600 zł wydawała się niezadowalająca,również dla mnie.Nonsens pytania polega na wyrazie "warto".Przecież sprzedawanie zboza poniżej cen interwencji rynkowej jest bez sensu.Oddawanie zboża za takie pieniadze jak nam dzisiaj proponują jest w/g mnie "dawaniem d*p...." Jesli masz na chleb -nie sprzedawaj,a sprzedaż by kupić nawozy lub inne srodki plonotworcze -samobójstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    26

ja wczoraj wozilem u nas na poludniu po 500 plus vat za konsumpcje i 450 paszowka w kolejce stalo duzo czechow nauczyli sie do nas wozic mowili ze u nich wychodzi ok 300zl za tone dziwi mnie ze zlotowka tania a im sie dalej oplaca nas zasypywac zbozem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez warchest
      witam sorki ze byc moze nie w tym temacie ale nie wiedzialem gdzie umiescic . otoz mam pytanie bede mial do wycinki ok 20 topoli duzych grubych i chcialbym sie dowiedziec po ile chodza takie drzewa np jakbym chcial sprzedac na pniu jaka cena by była czy ktos ma namiary na firme ktora takie topole kupuje ja woj mazowieckie . czy np trzeba by wyciac te topole i dopiero takie sprzedac wtedy po ile mniej wiecej sa cenowo i kto takie by kupił
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .
       
      kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?
       
      pozdrawiam
      YacentY
    • Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096
       
      Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?
×