Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kissmy...    57

U mnie już 870zl Pszenica konsumpcyjna.w sobotę jeszcze była po 850zł.

netto czy brutto (na jakiej stawce)? i wskaż proszę dokładniejszą lokalizację punktu, u mnie 815zł/t na gospodarstwie

Edytowano przez kissmy...

thug    196

to wysokie ceny macie u nas max za konsumpcje na najwyzszych parametrach 780 zł netto paszowa 720 netto wszędzie

o to juz osiagneła ceny ze zniw

ze żniw u nas takiej ceny to nawet brutto nie było w żniwa może z vatem u nas była około 850

Edytowano przez thug

farmermf    78

we wrześniu po 850netto sprzedawałem, we listopadzie po 810netto i 830netto, teraz od 810-830netto loco z gospodarstwa. Zeszłoroczna z opadem ponad 400 po 850netto.

Wiadomość z agroFakt.pl

thug    196

no tak ale u Was zawsze jest wyżej niestety albo stety dla was

farmermf    78

to zalezy, często w porcie jest drożej, ale cena transportu eliminuje sens dowozu. Bardziej to zachód ma lepiej bo i niemiec kupi, a my co, musimy upychac w miejsca gdzie Polska pszenica wyjechała na zachód.

thug    196

no tak ale to działa w dwie strony ta bliskość niemiec itd

farmermf    78

ale wy możecie pole orać u Niemca, a mnie przez granice z pługiem nie chcą przepuścić. :D

mllodyyy    0

Ma ktoś do upchnięcia jęczmień paszowy na Podkarpaciu interesuje mnie ok. 10t jak by ktoś miał to proszę o info na gg lub priw :rolleyes:

solek01    30

dzwoniłem do Provimi w Jarosławiu to powiedzieli 695 brutto za pszenicę. nie wiecie może gdzie na podkarpaciu płacą więcej za paszową???

Roki212    83

U mnie w okolicy za żyto płacą od 700 do 730 zł/t i sam nie wiem czy jeszcze czekać czy sprzedawać, mam około 10 ton

garek    67

ceny na matifie i cebocie szaleją chyba niedługo osiągniemy po 1300 pln netto za naszą pszenice ( moje 200 ton czeka na magazynie)

pmichal56    14

ja ostatnio mieszankę pszenicy 80% i 20% jęczmienia po 750zł za tone a pszenicę po 80 zł i 90 w mniejszych ilościach po 50-100kg z dostawa na miejsce. w tym roku pszenicy dużo braknie.

thug    196

ceny na matifie i cebocie szaleją chyba niedługo osiągniemy po 1300 pln netto za naszą pszenice ( moje 200 ton czeka na magazynie)

to sarkazm czy jak przecież na matifie i cebocie spadły ceny szczególnie na cebot poleciało w dól wczoraj

kissmy...    57

czy wilgotność pszenicy konsumpcyjnej rzędu 12% jest dobrym argumentem dla podniesienia jej ceny o ok 1%? chyba tak;D

pszenica konsumpcyjna 835zł/t z gospodarstwa, 860zł/t na młynie - chyba mają pusto

Edytowano przez kissmy...

kissmy...    57

kujawsko-pomorskie, ceny oczywiście netto, wszystkie poważniejsze młyny mają podobną ofertę - baza jest 850zł/t za max parametry, a pośredników trzeba przycisnąć, ale też każdy powinien tyle dać

garek    67

dodatkowo oslabianie sie złotówki korzystnie wpływa na presje cen zbóż. Więc pozostaje tylko czekać cierpliwie i odcinać kupony.

PrzemoO    8

@kissmy... gdzie paszową woziłeś w tej cenie ?

Netto czyli dostałeś po 813 za tonę ?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez benek79
      Witam. Po ile płaca lub beda płacic za rzepak w sezonie 2008.
      Ja sprzedaje do ZT kruszwica ale ceny jeszcze nie podali,bedzie pewnie za pare dni.
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?