Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

ksiaze    234
Napisano (edytowany)

gdzie tu b** widzisz bledy?? pisownia bez polskich znakow co za c**....

 

Wulgaryzmy.

Edytowano przez murtek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

W mojej okolicy spadki pszenica 86 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowsze    27

Obdzwoniłem rano wszystkie podmioty skupujące i wszędzie pszenica staniała ;[ na 880zł netto.

 

Czy wierzyć jeszcze w jakieś podwyżki? Ja już nie wierzę. Zaraz idę ładować i jutro wywożę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Nic tak nie działa na wzrost podaży zboza jak mała obniżka. ;) Pewnie zmowa cenowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARABUS    6

a do mnie dziś dzwonili i za paszowa pszenice zaproponowali 940zł netto z odbiorem własnym, chyba sprzedam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

dzis jakis duzy ruch z pszenica do poludnia przed domem widzialem z 6 przyczep co jechalo do skupu ja jeszcze potrzymam z miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1304

Stoisław nadal płaci 960zł,a na Matifie-217 euro ,do żniw jeszcze trzy miesiące ,ja nadal czekam,Agrobiznes podziałał jak trzeba ,że ludzie ruszyli do skupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nairda    1

Jutro zaczynam wywozić pszenice 950netto konsumpcja, nerwy puszczają, dla bardziej wytrwałych życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a Ja czekam już jeden młyn naszej grupie po 1100 proponował, także czekamy :) (tak aby jakiś narwany nie wyskoczył 5000t mamy na rzut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dralo5    27

Panowie u mnie w rejonie Lubelszczyzny w niektórych skupach spadki za pszenicę paszową na 880, jeden mi zaproponował 920. Mówili że ma tanieć. Jak myślicie wróci cena na powiedzmy 950? czy raczej już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhfan    1

patrząc na pszenice jakie są w tym roku to wróci szybciej niż Ci sie wydaje.. zagrywka skupujących żeby przechwycić jak najwięcej i sprzedać przed żniwami wiadomo drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

panowie w pobliskim skupie zboze lezy na kostce pod chmurka, myslicie ze bedzie taniec? chyba po zniwach


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gm18    5

Dzisiejsza propozycja 950 zł pszenica paszowa 900 zł jęczmień transport kupującego. Chyba dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

w sumie to żniwa będą szybciej niż nam się wydaje jęczmień ozimy już wykłoszony ja odwiozę dzisiaj trochę reszte jutro trzeba będzie zamiatać magazyny :)


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

świętokrzyskie , wczoraj z pszenicą byłem po 90 zł brutto od dziś cenę mają obniżyć nie znam nowej będę na skupie napiszę jaka nowa cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARABUS    6

dziś podpisałem umowę na 75 ton pszenicy paszowej po 945zł netto, mają odebrać do końca maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Dziś 228 euro na Matif-ie, ja zgodziłem po 950 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

to ja nie wiem jak to jest u mnie pszenica w dol daje mi po 900 zl brutto a jeszcze tydzien temu kosztowala 950 zl brutto z odbiorem kupujacego (woj. swietokrzyskie) jakies niskie te ceny u mnie na razie nie sprzedaje jakby ktos mi dal po 950 zl brutto to bym sprzedal pszenica paszowa nie mam pojecia jakie ma parametry a co do zboz to u nas sa rozne od bardzo ladny po slabe i jasne jak cholera rewelacji nie bedzie jare wygladaja o wiele lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumcio40    296

Ja dziś sprzedałem do Golaszu po 995 brutto (pszenica paszowa)zauważyłem,widoczne zwiększenie dostaw ,uważam że chwilowo cena może spaść ale w dłuższej perspektywie to raczej wzrost ceny.No cóż skoro kasa potrzebna już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

Jak się kształtują ceny rzepaku? Albo może też jak z cenami na kontrakt po żniwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1304

Stoisław obniżył cenę o 40zł na tonie do 920zł,to co się teraz dzieje to dla mnie jest to zmowa cenowa po to by postraszyć chłopków że drożej już nie będzie i dużo ludzi się skuśi,ja nadl czekam i jeśli ceny nie podskoczą to będe czekał do wrzesniowych siewów ,u mnie na wiosce nikt zboża nie ma ,a myślę że kwalifikat nie będzie tańszy jak na wiosnę było z jarym,tak więc jak ktoś by potrzebował to zapraszam po nasiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj