Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

izydor6280    1153

Bychawka, jak sie nie myle C, od strony Bychawy


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepan84    21

w zamościu podobno jest po 960 koleś mi mówił że widział a u mnie to ledwie 850 ale to się zmieni na pewno bo niema zboża ale co nam po tym jak zboże zdrożeje to wszystko pójdzie w górę i tak d*pa z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dralo5    27

Byłem zobaczyć dzisiaj w animexie w Zamościu to paszowa 870

 

@izydor6280 A nie wiesz czy daje kupiec swój transport bo mam 25 ton czy samemu trzeba dowieść?

Edytowano przez dralo5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ValtraN82    0

W sobotę kupowałem od rolnika do siewu owies po 700zł i jęczmień po 900zł - okolice Stargardu Szczecińskiego.


Deutz-Fahr Agrotron 4.85 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

No nareszcie ceny się ruszyły. Polskie Młyny też zaczęły podnosić na kontraktach. Jarą pszenicę do siewu udało mi się kupic po 900zł/t więc wcale nie tragicznie, słyszałem że ceny dochodziły do 1300zł/t.

Jak jeszcze ceny pójdą w góre to trzeba będzie wywozić. A zmieniając temat zakontraktowałem sprzedaż kukurydzy mokrej po 450zł/t. Co o tym sądzicie? Wiem, że wszystko okaże się na jesieni, ale co prognozujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

u mnie pszenica jara sprzesawana była po 150zł/100kg i jęcznień w podobnej cenie mawet mieszanka zbożowa była po 100zł /100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Podejrzane dziś w biurze maklerskim.

Transakcja zawarta dziś, zakup pszenicy konsumpcyjnej 100t po 1000zł netto, odbiór kupującego z Opolskiego. Robi sie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombi330    49

Orientuje się ktoś jakie ceny w kuj.-pom. oferują prywaciarze w skupach na dzień dzisiejszy za jęczmień /pszenicę na pasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153
@izydor6280 A nie wiesz czy daje kupiec swój transport bo mam 25 ton czy samemu trzeba dowieść?

pewnie by odebral, ma ciagnik z naczepa, chyba nawet nie jeden, pisz na pw to dam Ci namiar

dzis poszla po 950


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowsze    27

No nareszcie ceny się ruszyły. Polskie Młyny też zaczęły podnosić na kontraktach. Jarą pszenicę do siewu udało mi się kupic po 900zł/t więc wcale nie tragicznie, słyszałem że ceny dochodziły do 1300zł/t.

Jak jeszcze ceny pójdą w góre to trzeba będzie wywozić. A zmieniając temat zakontraktowałem sprzedaż kukurydzy mokrej po 450zł/t. Co o tym sądzicie? Wiem, że wszystko okaże się na jesieni, ale co prognozujecie?

 

CEDROB z Ciechanowa konktraktuje po 470zł/t przy wilgotności 30%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pOngO88    4

Jara na siew była po 2030zł nie bejcowana. 24t rozchodziły sie w 20minut i poworkowane, u mnie w okolicy bylo ok. 80% przesiewu.Sam przesiałem 100%. a pszenica paszowa po 910zł. Może jutro zawioze z 5 ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis    19

dzwoniłem dziś rano do emplexu - 1000 konsumpcja 940 pasza brutto . W Słupcy nikt nie płaci ponad 1000zł to skąd wyskoczyłeś z tą ceną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klos49    14

Panowie, a ten Emplex chociaż wypłacalny jest? Ile trzeba czekać na gotówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis    19

Firma jest w porządku tylko nie wiem skąd ta cena podana przez kolegę agrouki

Płaci w ciągu 14 dni

Edytowano przez nemezis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

no ja tez dzisiaj dzwoniłem po agrobiznesie do słupcy może zle usłyszałem nie płacą zawsze w terminie.

Edytowano przez agrouki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1300

Stoisław za pszenicę płaci 920zł/t netto.Ci ze Słupcy płacą tak na miejscu ,czy z gospodarstwa?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JPH2    25

u mnie ceny za paszówę ciekawe - w jednym skupie 770zł netto a w innym 900zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

marek tyle daja jak im zawieziesz ale tez odbieraja z gospodarstwa a ile wtedy płacą to nie wiem nemezis a ty skąd wyskoczyłes z tym twierdzeniem ze w słupcy nikt wiecej nie płaci jak 1000zł jak kolega kujawiak pisze ze dają 1020zł?

Edytowano przez agrouki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj