Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wicherek    4009

Ale jakie ceny?

Edytowano przez milanreal1
caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kodzi    15

Dziś pszenica na targu w Fajsławicach 75 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miroslawa    0

Witam. Jestem z woj łódzkiego. Mam na sprzedanie żyto około 20 ton i pszenice około 6 ton . Zboże nie było badane ,za jaką cenę można to sprzedać.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

SAUTER

Parametry mogą być różne bo wszystko mamy nasypane na jednej kupie,ale ostatnio były:

Wilgotność-14

Opadanie-300

Wyrównanie ziarna-77

Gluten-32

Nie mam wagi w gospodarstwie więć licze tak na oko po przyczepach +,- 220ton.Znajomy ma 300ton i planujemy razem opylić towar jeszcze pojedziemy do Agro-Efektu i do Osadkowskiego.W okolicy Ambroży ma najsłabsze ceny a nawozy najdroższe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekMi    0

Kogo polecacie w okolicach wschodniego mazowsza żeby sprzedać pszenżyto za jakąś rozsądną cenę? Dzwoniłem do Polpaszu i proponowali 700 netto + mój transport i przelew 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Pani Mirosławo na ogół jest tak że sprzedaję za tyle ile skłonny jest dac kupujący ,u nas dawne pilskie zboże można kupić od 700 w góre ,na jarmakach ostatnio zwiększyła się ilość rolników ze zbożem chcą od 800 do 1000 zł tylko to ilości workowe ale ostatnio nawiezli dużo a sprzedali niewiele nie wiadomo co bedzie wiosną czy rolnicy mają jeszcze dużo zboża i jak ruszą do punktów i jarmaki to cena może spaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

SAUTER

Parametry mogą być różne bo wszystko mamy nasypane na jednej kupie,ale ostatnio były:

Wilgotność-14

Opadanie-300

Wyrównanie ziarna-77

Gluten-32

Nie mam wagi w gospodarstwie więć licze tak na oko po przyczepach +,- 220ton.Znajomy ma 300ton i planujemy razem opylić towar jeszcze pojedziemy do Agro-Efektu i do Osadkowskiego.W okolicy Ambroży ma najsłabsze ceny a nawozy najdroższe :D

 

 

Jak w AgroAsach powiedziałem ,że podobno zaoferowali Tobie cene 880 brutto to mnie wyśmiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

A ty byś nie wyśmiał :blink: ,po co mają więcej płacić .Wszystko zależy od ilości ceny mogą skoczyć nawet do 40zł/t może więcej,oni też nie są tacy święci ,widziałem jak ostatnio ładowali pszenice do Żyda :lol: ,nie wiedziałem że tak można :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szczerze to nie rozumiem o co Ci chodzi.Proponowali 880 ,ale nie dadza bo po co mają przepłacać?Rozmysleli sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

Dziś dzwoniłem do ampl-merolu proponują najlepsze ceny obdzwoniłem też osadkowskiego i pobliskie firmy. Za pszenicę paszową 790zł/t netto ( była po 800 lecz lekki spadek) rzepak 1950zł/t netto mówili, że ze sprzedażą rzepaku się wstrzymać czyli szykują się jakieś podwyżki, a pszenice pogonię po niedzieli przyjadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

Przeczytaj jeszcze raz moje posty.Jeśli ktoś pisze że proponowali -to oznacza taką cene chcieli dać ;) Więc nie rozumiem dlaczego ta aluzja :blink: .Narazie nie sprzedajemy nawozy,paliwo mam na wiosne .W 2008r na jednej tonie zarobiliśmy prawie 300zł ,napewno takiego Eldorada w tym roku nie będzie ale myśle że po 920 zł w kwietniu może w maju będzie wszystko w praniu wyjdzie.Znajomy ma jeszcze 150t rzepaku i żałuje że nie sprzedał bezpośrednio z pola bo w czasie żniw było po 2000tyś/tona ,zacierał ręce że w marcu będzie po 2300zł <_< i się przejechał.Pszenica na pewno nie potanieje :D

Slomek

Dużo masz ton rzepaku,jak za 800zł netto paszówka to b.dobra cena ?U nas teraz większy ruch w skupach jak w żniwach ^^

Edytowano przez kamil900830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

a kolego ampol-merol też kupuje konsumpcję a jeśli tak to wiesz jaką mają cenę i wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

nie pytałem o konsumpcję bo nie mam... a rzepaku +/- 50t zostało jest szansa na wzrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Ktoś orientuje się jakie są ceny pszenicy w lubelskim ? Sprzedałem trochę po 790, gdzieś są większe za paszówkę ?


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

jesli to cena brutto to ja tez po tyle sprzedałem dokąłdnie 750 netto i nikt wiecej nie chciał dac a jesli netto tyle wziołesc to lepiej nie znajdziesz :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo2    0

ja sprzedałem w czwartek i piątek konsumpcję po 830 netto w kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Ktoś orientuje się jakie są ceny pszenicy w lubelskim ? Sprzedałem trochę po 790, gdzieś są większe za paszówkę ?

Ja ostatnio obdzwoniłem chyba 7 odbiorców w lubelskim jakich znam. Ceny paszówki nie powalają. Od 680 do 760 brutto. Tą ostatnią cenę dawali mi na skupie w Bełżycach. Mam oferę z Agroloku po 770 z ich transportem. Na razie wstrzymałem się ze sprzedażą pszenicy. Poszły próbki na spożywkę, może przejdzie?

A jutro idzie samochód pszenżyta do Agroloku po 790 brutto.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

kolego wyrebski jak będę u swoich rodziców to zajdę i zapytam w końcu mam 5 kroków do ampol-merol. z tym że koło mnie chyba tylko rzepak biorą i średnio raz w tygodniu zestaw albo dwa przyjadą dosypać do silosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj