Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzeskw75    118

Dzis sprzedałem pierwszy skład pszenicy paszowej po 750netto. Towar pojechał ponad 200km w okolice Ciechanowa. W moim rejonie płąca około 700netto za paszówke. Widziłem duzo ogłoszen skupu wielkopolska 770netto loco skupujacy, osadkowski tez nie wyskakiwał z cena jak dzwoniłem.

Jak możesz to napisz jak się nazywa ten gość z okolic Ciechanowa co kupił od Ciebie tą pszenicę? Po ile i gdzie można sprzedać owies w okolicach CIechamowa ,Makowa Maz. ,Pułtuska itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Do nas dzisiaj dzwonił jakiś koleś z Lubelskiego i dawał 720zł netto za paszówke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ta firma to agro-handel Sławomir Górski miejscowosc Kołeczków. A zapomniałem napisac ze podczas załądunku miałem telefon z firmy ferm-pasz z ogłoszenia i powiedzieli ze dali by 760 netto za pszenice i 750 pszenzyto.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

1piotr1

 

 

Mi zaproponowali cenę za paszówkę 810 zł netto. Być może złożyło się na to kilka faktów: stały odbiorca nawozów, materiału siewnego, śor zawsze handluję z nimi zbożem oraz ilość 150- 200 t . Tak czy siak czekam do maja.

Ps. Giełdy zagraniczne ruszyły w odpowiednim kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1012    42

Mi dziś zaproponowali 750 netto za pszenżyto i 800 netto za pszenice konsumpcyjną...Co o tym myślicie??Bo za pszenice wydaje mi się mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

z Ukrainy coś przyjechało, na wagonach widniał napis zierno :D ciekawe co bolszewiki nam podesłali :D u mnie nikt więcej jak 750 brutto za pszówke nie chce dać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1012    42

Może granaty albo czołgi przytargali :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JPH2    25

Ale Wam dobrze, taką cenę oferują Wam za paszówkę jak u mnie za konsumpcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Napisz gdzie dokładnie w łódzkiem ??

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HORTUS    32

Za jeczmien po 850 to bardzo dobra cena bo elewator w Rogowie płaci po 738 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

ile za owies cenić z dostawą paszowy

 

Za sam owies nie wiem ale mieszanka u mnie poszła po 780 Brutto (transport klienta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    631

ile za owies cenić z dostawą paszowy

ceny samego owsa nie podam ale ostatnio sprzedałem mieszankę -jęczmień z owsem po 800zł brutto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Woj Lubelskie:

 

Agropol Motycz

 

Pszenica 660zł+vat

 

Pszenżyto/Jęczmień 630zł+vat

 

Lubella :

 

Max. stawka 860zł+vat

 

Przy mojej pszenicy z glutenem 27,1% zaproponowano 810zł+vat jeżeli opadanie będzie miała nie niższe niż 220s. Za każde 10s mniej 10zł w dół.


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Czyli ogólnie mówiąc ceny mamy bez rewelacji! Patrzyłem w papiery i prawie dokładnie rok temu (14-01-2011) sprzedawałem pszenicę po 860 netto teraz prawie 100 zł mniej na tonie! I co tu teraz robić!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

ja rolnikowi sprzedałem 2 tygodnie temu za 800 jęczmień na pasze rolnikowi i jeszcze na drugi dzień po rozmowie przyjechał płacić bo podwyżki idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowyy1985    0

Ma ktoś do sprzedania jęczmień paszowy z Mazowieckiego albo Łódzkiego? i w jakiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeskw75    118

ta firma to agro-handel Sławomir Górski miejscowosc Kołeczków. A zapomniałem napisac ze podczas załądunku miałem telefon z firmy ferm-pasz z ogłoszenia i powiedzieli ze dali by 760 netto za pszenice i 750 pszenzyto.

Witaj kolego ,mam pytanie czy dużo masz jeszcze tej pszenicy bo mam znajomego co by zapłacił tobie za nią 760+vat.Jeżeli jesteś zainteresowany do daj jakiś cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Za pózno. Zawsze jakies jaja jak sie juz z kims dogadasz to znajda sie tacy co poprawia. Ale za 10zł na tonie nie bede zrywał umowy.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubelskie dzisiaj jakiś facet dzwonił i proponował za pszenicę 750 brutto z jego transportem

odmówiłem

Edytowano przez krzysiekfarmer5

red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj