Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

wyrebski1    103

Za jęczmień oferują mi po 830. Sprzedawać?

myślę, że dobra cena jak na jęczmień, bo za tą cena nie jeden dostanie za pszenicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomgli    3

Firma ''TRANS'' Dariusz Nowicki , skup zbóż ponoć w ellewarze Gądki- znacie taką firmę z Poznania??

Edytowano przez tomgli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

czas chyba sprzedawać dzisaj kolejne duże spadki na matifie o 6 euro na tonie


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas21    3

czas chyba sprzedawać dzisaj kolejne duże spadki na matifie o 6 euro na tonie

Gdzie ty widzisz te spadki o 6 euro?


Trend is your friend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

EWGT działa trochę z opuźnionym zapłonem, a ta strona którą podał kolega thug jest badzo często aktualizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas21    3

@thug piszesz "dzisiaj" cena spadła a potem piszesz ze to cena z piątku, dziś cena spadła 3,75 euro na marcowym kontrakcie a nie 4,5, po drugie piszesz o spadkach lub wzrostach przed zamknięciem giełd gdzie cena o 15 może byc 5 euro na minusie a za 30 minut 5 na plusie po trzecie nie mozna sugerowac się tak ceną z giełd bo to i tak w krótkim czasie ma sie nijak do sytuacji na ryku w Polsce


Trend is your friend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

chcesz bawić sie w dokładne wyliczanki faktem jest że cena w zeszły poniedziałek wynosiła 217 euro dzisiaj 206 więc nie ma co opowiadać ponieważ spadki są spore i realne poza tym zawsze jest tak że skupujący bardzo chetnie przenoszą na nasz rynek polski spadki z matifu niż oczywiście wzrosty choć oczywiście zeby zaczeli przenościć musiałyby być kilkunastoprocentowe w krótkim czasie

Edytowano przez thug

Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

dzisiejsza propozycja na rzepak 1950- ampol merol. Co Tu robić ceny ni w kij ni w oko cały czas tak samo jak był po 2040 mogłem sprzedać :/ Jakieś rokowania? Jeśli wymarznie pewnie ceny wzrosną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Pewnie, że sporo rzepaków wymarznie po tych diabelskich mrozach. Podpisaliśmy kontraktacje na 1780 zł/t netto i teraz żałujemy, bo sporo rzepaków odpadnie. W tamtym roku u nas (zachodniopomorskie) wymroziło rzepaki doszczętnie, na szczęście w tym roku było sporo śniegu przy tych mrozach ale to też tylko rejonami się uchowa rzepak. Sytuacja znów będzie ciekawa.


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Myśle że teraz najgorszy moment na sprzedaż zboża każdy widzi co sie z pogodą dzieje u nas i na świecie. Te spadki to pewnie spekulacja by teraz zasiać panikę w śród producentów by sie pozbywali towaru. Złota myśl "sprzedawaj gdy rośnie kupuj jak spada"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrc1994    0

Witam. Dzisiaj sprzedawałem pszenicę Skagen do PZZ Brańsk po 820 netto, a Elewar BIelsk Podlaski 790netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

wrc1994

 

Konsumpcyjna czy paszowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

To trochę mało. W zachodniej Polsce większość firm za paszówkę oferuje takie stawki...

Edytowano przez murtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na przykład gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

np Osadkowski- proponował mi po takiej cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Dzis sprzedałem pierwszy skład pszenicy paszowej po 750netto. Towar pojechał ponad 200km w okolice Ciechanowa. W moim rejonie płąca około 700netto za paszówke. Widziłem duzo ogłoszen skupu wielkopolska 770netto loco skupujacy, osadkowski tez nie wyskakiwał z cena jak dzwoniłem.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

ciekawe bo Osadkowski Oleśnica jakiś tydzień temu miał wystawiona ofertę na 802 brutto jakościowa...... ale te 802 to naprawdę przy bardzo wysokich parametrach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To AgroAs dalej 823 brutto za jakościówke.A wiecie jak kształtują sie ceny w Hage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Wczoraj sprzedałem pszenicę jakościową po 800 netto. Pojechała gdzieś pod Bydgoszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj