Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

thug    236

wszystko zalęzy jaka cena na matifie będzie a kurs złotego hmm narazie złoty zyskuje a co będzie za kilka chwil to zobaczymy


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

kolego czytaj ze zrozuminiem pisałem ze zyto i owies jest około 100zł ponizej sredniej cena pszenicy i pszenzyta jest satysfakcjonujaca patrzac na srednie. U mnie jakos rolnicy nie bardzo chetni do kupowania a szczególnie zyta bo na pasze to szukaja jeczmnia i pszenzyta pszenica za droga dla nich. a za duzo duzych chodowców w okolicy nie ma swin szczególnie. u mnie króluja krowy a ci wola kupic pełnoprocjówki niz zboże. Także jestesmy skazani na posredników którzy skupuja.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speedy    0

Ja móglbym maksymalnie 12 ton pszenicy sprzedac, gdyby ktos byl chetny

Edytowano przez speedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

te ceny co podałem to sa od osoby skupujacej z ciechanowa czyli ponad 200km od mnie. Ciekawe jak płaci na miejscu?


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

kolego kissmy... 860 netto za konsumpcyjna pszenice gdzie dokładnie ? transport twój czy kupującego?

 

Polskie Młyny - mój transport, płatność 30dni, faktury wystawiają od razu za każdą partię

 

na matif dzisiaj ładny wzrost pszenica na marzec już 205euro/t i złoty delikatnie się umacnia, oby tak dalej, kontraktujecie coś na nowe zbiory?

Edytowano przez kissmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam około 30 ton pszenicy bardzo ladnej nie byla badana ale jest gruba i zdrowa odmiana Legenda za 900 zł tone bym sprzedał gdyby ktoś chcial kupić to dzwonić mieszkam w Wielkopolsce blisko Kłodawy tel 665217660

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

dzis sprzedałem 20t owsa po 600 netto kupił rolnik dla macior :) tyle ze sam odbiera po 7t i az 3 razy bede musął sie do tego przybierac czyli jechac kilka km na drugi magazyn i łądowac :( ale cena przyzwoita jak na owies :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Mam około 30 ton pszenicy bardzo ladnej nie byla badana ale jest gruba i zdrowa odmiana Legenda za 900 zł tone bym sprzedał gdyby ktoś chcial kupić to dzwonić mieszkam w Wielkopolsce blisko Kłodawy tel 665217660

Wiesz, ja tam bym sprzedał nawet za 930 zł/t :D Tylko z jakiegoś powodu cena w Wielkopolsce w przedziale 770-800 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

dzisiaj wywiozłem ostatnią partię pszenicy konsumpcyjnej, do Nakła dociera zboże nawet z okolic Wrocławia, co prawda nie nadążają z przyjęciem (wciągają 2 samochody na godzinę), ale należy również zauważyć, iż nie wszystkie partie trzymają parametry i niektóre samochody są odsyłane z kwitkiem (albo nawet bez niego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

U mnie takie ceny; Lewator Strzelno pszenica; 750(jeśli parametry słabe cena w dół), jęczmień 700 netto, Ferma Woźniak Kleczew; pszenica 725, jęczmień 604, pszenżyto 706 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisek    7

Pszenżyto i kukurydza 750 netto loco gospodarstwo .Kalisz<br><br><br>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Dzis pojechał pierwszy skłąd żyta paszowego 680netto


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pszenżyto mają odebrać w przyszłym tygodniu po 760zł brutto i będzie spokój do żniw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

HaGe robi kontrakty na pszenicę z nowych zbiorów 700zł/t paszowa i +100zł/t konsumpcyjna, lecz o rodzaju zbywanego zboża należy zadecydować przed przystąpieniem do zbiorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

to niech sobie w pompkę wsadzą takie kontrakty rolnik nie wrózka mimo że zrobi wszystko jak należy nie wszystko zależy od niego


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie bez zmian wczoraj kupilem 5 ton ladnego jeczmienia po 740 niektorzy chca nawet 720 ale troszke gorszy byl wtedy jeczmien w firmach paszowych bez zmian cena jeczmienia od 700-750 netto za jeczmien zalezy jaka jakosc pszenica tansza i pszenzyto zboza duzo jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomgli    3

Kupię jeczmien w cenie do 800zł, pszenice 760zł, i inne

Ilosci około 30t,płatne przy odbiorze, tel501233707

Edytowano przez tomgli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

TOMGLI słabo coś kolego płacisz za to zboże w zeszłym tygodniu mieszanke(jęczmień , owies, pszenica) sprzedałem po 780 brutto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

kolega ma w kuj-pom okolice Świecia 3,5t owsa po 600zł/t i 9t łubinu wąskolistnego sonet po 900zł/t, nie potrzebuje ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Też mi się coś zdaje, że trzeba poczekać ze sprzedażą do wiosny, bo mrozy jeszcze (oby nie!) mogą pokazać swoje tym bardziej, że mają być coraz większe a tu pokrywy śnieżnej w wielu rejonach brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj