Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

cobra    17

kupie pszenzyto paszowe lub jeczmien jary 25 t ,cena 720 zl z vatem platne gotowka Kozmin Wlkp tel 603162150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

podlasie orla pszenica ozima mi dawał 750 bo ciągle do niego wożę to dał tyle a tak normalnie powiedział że za 600 by poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

elewator ,,hynasiński'' w bałdrzychowie koło poddebic. skupuja zboze paszowe i konsumpcyjne. aktualnych cen nie znam poniewaz poki co sprzedaje zboze okolicznym rolnikom. żyto mozna jeszcze sprzedac na młynie w poddebicach . w tam tym roku sprzedałem tam dwie przyczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

dzisiaj się pytałem w moim skupie-żyto podrożało od kilku dni o 40 zł na tonie i kosztuje 680 zł netto a pszenica spadła. I bądź mądry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

zboza konsumpcyjnego nie ma nie oszukujmy sie :) . jeszcze ile zboza w polsce zostało do skoszenia takze jakosc jest tegorocznych zboz jest słaba a zanosi sie ze bedzie jeszcze gorsza. ja sprzedaje tyle co musze reszte zostawiam dzis przyczepe mieszanki sprzedalem po 690zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARABUS    6

Kalinowski Kaźmierz wielkopolski

- pszenica paszowa 700 netto

- pszenica konsumpcyjna 800 netto

- żyto paszowe 600 netto

- żytko konsumpcyjne 700 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam umnie ceny sa nastepujace wipasz pszenica 700-720 netto. raifaizen płaci 650 netto pszenica paszowa 750 netto konsumpcyjna. agro-plus 700-720 neto pszenica paszowa. powiat elblaski gmina pasłęk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

PZZ Białystok, ceny netto, tona

żyto konsumpcyjne 780 , paszowe 600, gryka 1600(skup w Sokółce), skupują tez owies i pszenicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

ja posiadam :P 80% kiełkowania bo sprzedawałem do nasiennictwa i idealnie się mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Dziś byłem w pobliskim młynie zbadać parametry pszenicy i cena jaką tam można uzyskać w zależności od tych parametrów to 660 - 860zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucas29    42

pszenica paszowa 710zł/t piast płońsk

pszenica konsumpcyjna 800zł/t polskie młyny

ceny netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj