Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

andrzej2110    535

Paszowe dawaj do mnie...skupimy każdą ilość

Mam około 3-4 ton. Po ile dasz?? Odbiór osobisty.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Wiem ale napisał że każdą ilość beże :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

heh...narazie 48 T potrzeba... pszenzyto 800zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

hubert mam dla ciebie propozycje dzisiaj kasa a pszenżyto ci przywioze 15 sierpnia pasuje ?


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

hehehe....a może dzisiaj przenżyto a kasa 15 sierpnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Cena mi pasuje. Kiedy przyjedziesz?? :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

Gdybyśmy tamtoroczne pszenżyto sprzedali to skończyło by się na początku grudnia :blink: ;) Jednak starczy do żniw ale znowu będzie mało bo 80% pójdzie do kasacji. Na metrze kwadratowym jest może z 10 roślinek. Tylko Leontino z centrali 0,7ha przezimowało 100%. Myślę że cena znowu pobije rekord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie Leontino również super przezimował. W dodatku strasznie opoźniłem termin siewu. Posiałem go gdy skonczylem siac pszenicę.

 

Andrzej@ po 24t moze bym wysłał ciężarówkę. Po 4t raczej nie opyla się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robegaw    0

heh...narazie 48 T potrzeba... pszenzyto 800zł netto

cena niezła, ponad 30 ton bym miał pszenżyta, jestem zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

960 to mogłeś kolego miesiąc temu dać , teraz pszenicy poniżej 100-110 nie kupisz a jak kupisz to poślad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

ja sprzedam pszenice po 1000 ok 15ton jak by ktoś chciał to pisać woj świętokrzyskie powiat jędrzejowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomgli    3

tysiaka za tone to moge dac ,ale konsumpcje, i do Krakowa to raczej nie będe jechał,

 

gucik, a ty jaka masz, bo za paszowke to u Ciebie płacą po 92-93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

wiesz nie była brana na próbę i jedynie wzrokową mogę ci o niej powiedzieć to jest ładna dość gruba bez większych zanieczyszczeń zbierana przy ładnej pogodzie w dogodnym terminie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

1100 młyny w zamojskiem za konsumpcje, a na wschodzie http://www.agrofoto.pl/artykul-rosja-i-ukraina-rozwaza-utrzymanie-ograniczen-161650.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Teraz niech tanieje. Sprzedałem wszystko po 980 netto i mi to obojętne. Ale na pszenicą z dobrymi parametrami jest dalej dobry popyt i cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj