Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maskin    7

Kapka Tarnogród 1000 zł + vat

Fast Chem Mircze 1000zł chyba z vatem nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1272

Nie trzymała parametrów że dali Ci tylko 860zł?,bo wyjściowa jest 900zł,napisz jaki gluten i opadanie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pszenica konsumpcyjna 970 brutto AgroAs Grodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    48

Województwo dolnośląskie cena pasówki 860 (już z vat) KOMEX, cena konsumpcyjnej 910 ( z vat ) KOMEX.

Orientuje się ktoś gdzie można dostać tabletki do gazowanie zoboża na terenie dolnegoslaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1984    0

A jak jest z ceną owsa może się ktoś orientuje.

Edytowano przez bialy1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Polskie Młyny S.A w Teresinie utrzymują cenę za pszenicę 960zł brutto od 2 tygodni. Mam nadzieję że przekroczy 1000 brutto bo mam jeszcze trochę do wywiezienia. W sumie to od lat odstawiam zawsze do tej firmy i nie narzekam, kasa do 14 dni na koncie. Zwykle jest już po 7 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepek2    11

Sprzedawał/kupował ktoś z Was owies bezłuskowy? Mój idzie po 900, ale chciałbym porównać ceny w innych regionach.


Brak roboty, nadmiar kasy = popieprzone w głowie. Rolnictwo ratuje mnie przed jednym i drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomgli    3

Kupię pszenice, jęczmień, żyto,pszenzyto.Konsumpcje i paszowe(wskazane bez robaków) płatne gotówką lub przelewem za potwierdzeniem po załadunku. Dobre ceny. pisać najlepjej na gg 3596801(nawet jak niedostępny-odpisze) lub PM. Prawie cała Polska

Edytowano przez tomgli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Cena na dziś woj Kujawsko-pomorskie, wytwórnia pasz w Świeciu pszenżyto po 770+vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

Kto się ze Mną założy że pszenica kons. będzie po ok. 1200zł za tone. Tomgli ile płacisz za pszenice kosumpcyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

jestem ciekaw kiedy bedzie po 1200 i w jak długim okresie beda tyle płacić za pszenice -ja mam jeszcze troche do sprzedania i narazie staneło na 900+7% płatne w ciągu 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

piotrek10

 

Gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CROW    3

Wczoraj przejeżdżałem przez Dołhobyczów to w Jagrze wisiała cena 1040pln. Trochę mnie to zdziwiło ale tyle może już płaca za paszówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj