Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

hubertuss    4652

Akcje mają się całkiem dobrze na giełdzie można zarobić. Zboże jest drogie po podaż mała. A kryzys jest związany z cyklami koniunkturalnymi niektórzy mówią, że 8 inni 12 letnimi. Normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tktomek74    2

Dziś sprzedałem pszenicę po 850 brutto (bez badania parametrów,) na oko nie najgorsza. pow. chełmski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

Dziś sprzedałem pszenicę po 850 brutto (bez badania parametrów,) na oko nie najgorsza. pow. chełmski.

A gdzie dokładnie kolega sprzedawał tą pszenicę, bo jestem z okolic. Taką cena w naszym rejonie można uzyskać za pszenicę konsumpcyjną z bardzo dobrymi parametrami, ale żeby tak na oko dawać taką cenę to ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jak już piszecie ceny skupu to piszcie gdzie tyle dają ,chyba to nie jest jakaś wielka tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

W Kluczborku w firmie paszowej Mix - Pasz pszenzyto jest po 500zl/t ale termin platnosci 3 miesiace;/

jezeli kasa mialaby byc szybciej cena mniejsza nawet o 50zl/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

144 euro netto za tone przy ilosc tirowej,wlasnym transportem do Schwedt,20km za zachodnia granice w okolicach Szczecina. Instnieje mozliwosc załatwienia transportu przez firme Trans-Marka ze Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

teoretycznie tak...ale tam jest cennik i jest podzial wedlug terminu platnosci wiec jezeli sie na to godzisz to jest inaczej...zreszta teoria a praktyka to dwie rozne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

no to sie ciesz bo ja to nie dosc ze musze czekac to jeszcze sie upominac o swoje pieniadze...porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kukurydza 774 brutto Animex Grodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek10    4

pszenica paszowa 650-700, konsumpcyjna 750-800, jęczmień 580, cena mąki w sklepie o 40% w górę :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1272

ferma drobiu "Woźniecki" w Kleczewie- żyto 530, pszenica 630, pszenżyto 580. Wszystko +Vat.

To jest ten sam Woźniecki co ma skup żywca,czy tylko nazwisko to samo???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ile płacą u Was za kukurydzę mokrą a ile za sucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Ja sprzedałem auto pszenicy po 840netto ale widzę coś kombinują z ceną to się wstrzymuje z dalszą sprzedażą.Ogólnie to matif się rypnoł ostro do dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Handlarze nakupili i trzymają, nie mają gdzie kolejnej nasypać, rolnicy nie sprzedają, bo cena może wzrośnie... potem wszyscy się wysypią, jak cena spadnie. Jak dla mnie to dobrze było sprzedać po żniwach, a teraz to trzymać na przełom zimy i wiosny, a potem już do przednówka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj