Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość murtek   
Gość murtek

farmermf

Ma całkowitą rację. Piszcie dalej jak to Wam nie sypie, jakie to macie plony itd. Ceny wtedy z pewnością wzrosną. Sami widzicie, że spekulanci przeglądają rozmaite fora internetowe. Rozumiem każdy lubi się chwalić, aczkolwiek zostawcie to dla siebie a przynajmniej nie wypisujcie tego w necie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

+1

Cisza panowie w temacie plonów bo cwaniaczki + google takie tematy łatwo wychwytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

700 netto?? nieźle się zaczyna....pszenica zwykle miała 50% ceny rzepaku więc w tych granicach powinna oscylować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Vitasem

A gdzie taka cena ??? Myślę, że po takiej skłonny jestem trochę sprzedać a nie magazynować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgizio    4

To się wkopałeś bo wczoraj się pytałem i agrolok płacił po 600zł +vat i przed chwilą potwierdzili mi taką cenę.

Także daruj sobie takie bajki cwaniaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Eeee szkoda że Agrolok. Z tą firmą miałem już do czynienia i jej szczerze dziękuję ...

W sumie za konsumpcyjną na miejscu mam po 640 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgizio    4

A ja sobie bardzo chwalę współpracę, nikt nigdy nie dał mi lepszych cen na środki ochrony roślin, nawozy, zboże niż oni.

Ostatnio to wszystkim tylko z nimi handluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

kolego z tym cwaniaczkiem to mocno przesadziłeś,ale czego się spodziewać po człowieku ,który pyta a za udzieloną odpowiedź kogoś obraża.Jeżeli masz trochę honoru to szybko przeproś. A jezeli mój kolega mówi nieprawdę choć w to nie wierzę to inna sprawa.Za długo żyję na tym świecie żeby opowiadać bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer1976    0

Witam Panowie, nowy z zachodniopomorskiego ( nie wiedziałem gdzie się przywitać więc witam tu ). Mam pytanie do jakich firm sprzedajecie w zachodniopomorskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgizio    4

Za co mam cie przepraszać? Za to że pleciesz bzdury? Nikt nie płaci po 700zł netto za pszenice, a napewno nie Agrolok. Mam przepraszać że najwidoczniej o rolnictwie wiesz tyle co usłyszysz z opowieści?

 

Więc albo twój kolega sobie robi z ciebie jaja i ty za mało wiesz o życiu żeby wiedzieć kiedy ktoś sobie leci z tobą w h... , albo sam próbowałeś przycwaniakować i jak ktoś cię sprawdził to zaczynasz wyjeżdżać z tekstami że wiesz to od cioci z ameryki.

 

Więc po co piszesz tu bzdury? Może odrazu powiedz że wujek ci powiedział że pszenica jest po 900zł, bo to taka sama prawda jaką napisałeś wcześnej.

 

Spytaj się kolegi kto z agroloku mu taką cenne powiedział i ja sie o niego wypytam, zaraz się sprawa wyjaśni czy ktoś w agroloku skończy pracę, czy lepiej poszukaj lepszych kolegów czy poprostu jesteś łatwowierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek    29

Plony pszenicy mogą być w Polsce dobre w ale tylko miejscowo gdzie w pierwszej dekadzie czerwca nie było opadów,u mnie na południowym-wschodzie jest taki szajs jak że takiego nie pamiętam stąd cena odzwierciedla plony,trzeba było robić 3 zabiegi fungicydowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

ale cham się trafił na AF.To ciebie ktoś w h..a robi.Cena jest na sto procent 700 netto odbiór z gospodarstwa parametry 13% białko ,250 liczba opadania,gęstość 77.Informacja pewnana 1000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Vitasem gdzie tak dają ? Młyn Jelonki 620zł netto i zabiera z podwórka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgizio    4

Jak masz taką cene to załatw mi odbiór 1000ton po 700zł dla mnie, a dla ciebie za fatygę będzie vat czyli 42000zł. Pasuje ci interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek    29

Panowie macie nieaktualne dane,paszówka po 620netto z podwórka,także młynarze mają nas za durni,o opadaniu 250 to może sobie pół polski pomarzyć jak nie 2\3.konsumpcja u mnie w skupie 680netto ale tej ceny nikomu nie dają,przeważnie 640,albo ktoś ma opadanie i nie ma glutenu ,albo ma gluten i nie ma opadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

@HubertOjdana już pisałem Agrolok towar idzie do portu min 24tony.Telefon mogę dać ,ale napisz na priv.Rozmawiałem dzisiaj z gościem osobiście bo mnie jeden na AF wk....ł.Ja z Agrolokiem zbożem do tej pory nie handlowałem biorę od nich ŚOR i nawozy.Ja handluje z Cargillem i gość każe mi czekać mówi ,ze bedzie drożej.Ale tego to nie wie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgizio    4

jak jeszcze powiesz że gadałeś z Darkiem to leże na brzuchu.

A cargill 3 godziny temu miał cenę 620zł + vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

U mnie w okolicy dają tylko 550 netto, nie wiecz gdzie sprzedać, ale nie bedzie tego dużo bo to pierwszy rok i miaem tylko 2ha, jeszcze nie badałem, jutro zawiozę próbkę, 6ton już skosiłem. Nie wiecie gdzie w łódzkim można opchnąć powyżej 600 netto? ;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzis sprzedałem pszenice paszowa po 620 brutto którą wykiprowalem na hali obok konsumpcji ;) białko 14,3 gluten 30 gestosc 73.Pszenica juz z porostami.Czy taka pszenica z porostami z wilgotnoscia do 14 procent mozna wsypac do bina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Ja dzisiaj sypałem do pustego bina 16%.Potem wentylator z 4 dni i dojdzie do 12%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Albo ktoś na wgt sie rypnoł albo to fakt, pszenica na zamknięciu na matif wczoraj ponad 940zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj