Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

zorzyk2    56

Nic nie pisałem o zysku tylko wykazałem, że relacja cenowa ceny zakupu do sprzedaży, wcale się nie pogorszyła lecz poprawiła. Dodam, że do wypieku chleba żytniego nie stosuje się maki tej samej klasy, jak do ciast(przy mące pszennej) - więc to jeszcze poprawić tą relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Stoisław (zachodnio-pomorskie)

 

Pszenica konsumpcyjna   Stoisław 49,00  zł za 100 kg.

 

 

Żyto konsumpcyjne Stoisław 32,00 zł za 100 kg. 

Jęczmień jary  Stoisław 33,00 zł za 100 kg.

Owies do przetwórstwa   Stoisław 23,00 zł za 100 kg.

Gryka Koszalin 75,00 zł za 100 kg.


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey15    0

Dobra ok nie kłócimy się chciałem tylko powiedzieć że młynarze nie są tacy pazerni jak wam się wydaje. Miejmy nadzieje że cena zarówno zboża jak i mąki po żniwach będzie wyższa czego i wam i sobie życzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

Provimi tworog:

pszenzyto 405

pszenica 515

qq 575

jeczmien 400

 

brutto, troche bidnie, ale co zrobic?

 

mlynarze placa 500-520 netto za pszenice


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37

na zachodnim mazowszu pszenica paszowa 520-530 netto, troche nie ten dział ale, rzepak 1300 netto do mieszalni pasz więc chyba czas się z nim rozstać i zrobić miejsce na nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37

520-530 netto za pszenice było w czwartek a dziś usłyszałem juz propozycje 570 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

A orientuję się ktoś z was jaka cena jest na jęczmień, pszenżyto, pszenice (paszowe) w woj. świętokrzyskim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Hmm a jakich to nie mieli zaaapasów ( w mln ton)- zmowa, spekulacje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joachim    0

Witam!

Jak myślicie warto zakontraktować pszenice po 550 brutto pszenice z nowych zbiorów z dostawą w sierpniu? Pszenica konsumpcyjna, gęstość 76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

Ja miałem po 520 netto na port ale nie podpisałem

Panowie może wiecie jakie ceny sa w waszych rejonach pszenicy bo unas jeszcze cisza nie mają ceny ustalonej :)


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joachim    0

Ja miałem po 520 netto na port ale nie podpisałem

Panowie może wiecie jakie ceny sa w waszych rejonach pszenicy bo unas jeszcze cisza nie mają ceny ustalonej :)

 

Ja tez obdzwonilem dzisiaj wszystkie okoliczne skupy wokół Nysy i narazie nikt niechce podać ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Od wczoraj placi już 593 brutto za konsumpcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevorfarm    0

Pszenica konsumpcyjna 580 netto, żyto 390 netto, jeczmień 450 netto, pszenżyto 400 netto- odbiór z podwórza. Tak mi zaproponowali kontrakty , ale chyba poczekam, bo jak czytam o plonach w tym roku i nie tylko w Polsce to powinno sie dziabać do góry. A w dodatku jeszcze nie skosiłem nawet 1 ha bo leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

owies 260 brutto


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Pszenica konsumpcja 580 netto, paszówa 560 netto pobliski elewarr i narazie zero dostaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj