Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

miszka31    31
Ja miałem cenę 630-640 netto za tonę.

 

witam inie sprzedałes? gdzie taka cena? jaka firma?myślisz ze podrożeje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

jacku a ty nie sprzedawałes prosto spod kombajnu?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevorfarm    0

Wczoraj proponowali mi 620 netto za pszenicę, ale nie trzyma opadania, paszówka 530 netto, jęczmień 480 netto, owies 400 netto- kazałem przyjechać pobrac próby ( radzę zawsze tak robić) bo potem 0,2 % wilgotności za duzo, albo cos innego i oczywiście potracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seat    2

Trevorfarm gdzie tyle płacą, w jakim województwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekNH    0
jacku a ty nie sprzedawałes prosto spod kombajnu?

 

Tak hehehe. Wszystko spod kombajnu sprzedałem na żniwa. Także koszty przechowania mi odeszły.

 

Sorki chłopaki. Tały żarcik prowokacyjny z mojej strony ;d.

 

Średnio ze słyszenia za konsumpcyjną 540-550 netto płacą (cena z początku września 08 o ile pamiętam). Faktycznie to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevorfarm    0

Województwo warm.- mazurskie i podobno ma iśc do portu ,ale mówili że są w stanie 2 auta na tydzień łyknąć ( mam jeszcze ze 20 łódek) ale jutro mają być po próby jak wyjdzie to nie wiem, bo jak rolnik przyjeżdża to ogląda , ładuje i jest git , a jak pośrednicy biorą to zawsze ,albo ciut za wilgotne ,albo jakieś roztocza( apropo to każdy ma roztocza na skórze hehehe), albo inne cuda .Dlatego teraz mają przyjechać , sami pobiegają po pryzmach i wtedy ustalimy ceną. Przed chwilą oglądałem TV Biznes i strasznie krzyczą że zboże będzie drożało,drożało i drożało- I BARDZO DOBRZE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluss1    0

Trevorfarm kto ci takie ceny proponuje handlarze?ja też jestem z warm-mazurskiego,to możesz ich podesłać i do mnie.Dokładniej to z kąd jesteś jak możesz napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevorfarm    0

Był u mnie dzisiaj pobieral próby -mają określić cenę wszystko pięknie ale w nowym budynku( made in2008) dach przeciekł i 3 metrowa hałda jutro zostanie przerzucona(ładnie zielone rośnie na wierzchu- nie wiem jak głeboko. Daje podobno Agrolok 600 netto dzisiaj mi sąsiad mówił, a ten koleś co u mnie był to mój dobry znajomy ,dla kogo bierze to nie wiem , jak uda mi sie pohandlować i będzie good to dam namiar. Radzę uważać bo w tej chwili nie sztuką jest sprzedać ,ale odzyskać kasę( za 180 ton 4 miechy mi oddawali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekl    0

Witam Panowie

Pochodzę z mazowieckiego i sprzedałem w tym tygodniu 2 transporty pszenicy do portu przez agro-bakałażewo. Cena to 580 netto. Ciekawostką jest to że jak dzwonił ojciec do kierowców ( wczoraj a w kolejce stali około 2 doby) to mówili że cała Gdynia jest zapierniczona samochodami z pszenicą ( coś mówił ze jest około 300 czy coś takiego). Moim zdaniem (ale mogę się mylić) pszenica będzie jeszcze drożeć. Podejrzewam że stanie sie to wtedy kiedy połowa naszej najlepszej pszenicy pójdzie do Niemiec a nasze młyny obudzą się ze już mają puste magazyny;) . Polecam stronę www.ewgt.com.pl znajdują się tam notowania zbóż na giełdach. Pozdro dla wszystkich i życzę jak najwyższych cen !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1
to fakt ta firma tyle proponuje ale z tego co wiem to filia w Tczewie ma problemy finansowe zobacz jeszcze w tej firmie http://www.chemirol.com.pl/index.php oni podobno płacą 560 zł netto parametry take jak pisze brzozak2@ mozesz zaryzykować do portu po ponad 700 zł

cena nie jest taka... jak dobrze pamietam to 530, czy 520..... sprawdzaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Ciekawostką jest to że jak dzwonił ojciec do kierowców ( wczoraj a w kolejce stali około 2 doby) to mówili że cała Gdynia jest zapierniczona samochodami z pszenicą ( coś mówił ze jest około 300 czy coś takiego).

zgadza sie wczoraj jeden szmochod ojca tez stal cala noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fento    4

Witam. Możecie mi powiedzieć gdzie mógłbym sprawdzić jakie białko ma moja pszenica ? W jednym młynie zaproponowano mi cene 560 zł +VAT, mam też jeszcze jednego chętnego na pszenice, ale co do wysokości ceny musze wiedzieć ile ma białka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darolee    12
mozesz zaryzykować do portu po ponad 700 zł

 

Proponuję nie wypisywać herezji. Bo to dość poczytny temat! Sprzedam Ci po 650 i pchaj do portu. Masz 50 zl/t a na dziś nawet lepiej. Zostawiłem 250 t to masz 12,5 tyś w kieszeni, ale nie sądzę żebyś się zgodził , bo w porcie nie chodzą takie ceny a przynajmniej pare dni temu (jak to pisałeś)

 

No i @jacekNH, niby poważny facet i moderator ... a bawisz się to w jakieś prowokacje... co Ty naoglądałeś się w telewizji akcji CBŚ czy ABW :) nie ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Mój odbiorca daje po 650zł, do portu to odwozi. Sam sie zastanawiam czy sprzedawac czy jeszcze popczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszczo123    0

dobrze że z ukrainy już nie idzie ,sprzedawali za bezcen ,co zachwiało niskim spadkiem kupna i ceny(bynajmniej w lubelskim) a teraz im pieniędzy brak w bankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

w telewizorni trabią ze susza w ameryce południowej i przewidują 50% niższe plony przez co u nas ziarno idzie do góry, druga sprawa to kurs ojro


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

wczoraj w agrobiznesie mówiono już o spadku cen,lekka przecena 10zł na tonie w dól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Nam placa 610 zl/t pszenicy konsumpcyjnej ale jest szansa negocjacji bo mamy 120t do pchniecia to zawsze mozna rozmawiac z dyrektorem.


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

wczorajsze ceny z dostawą do portu:

zyto 400

pszenżyto 415

owies w zależności od parametrów 400-420

cen netto u mnie na podwórku.coś ceny idą do góry


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

edzio gdzie tyle placą bo widzę że mieszkamy niedaleko?


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj