Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
iron    1037

wiele osób co handluje i ma dobre rozeznanie rynku mówi żę jak do marca cena nie ruszy w górę to już nie podrożeje zboże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58
jestem z pomorskiego, taka cena gdyz to oferta od portu, firm sprzedajacych srodki ochrony roslin, nawozy itp.

handlarze juz nic nie oferuja, bo nabrali tyle pszenicy, ze sami chca sie pozbyc ;)

ojciec oddal cala konsumpcje w grudniu (wtedy w dobrej cenie 530 netto).

aha oprocz opadania, zwracaja uwage na bialko, gluten nikogo nie interesuje (bo w worku mozna kupic za smieszne pieniadze).

To dokładnie jakie parametry miała Twoja konsumpcja .


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

poczekamy zobaczymy, mi jeszcze zostało 2 porcje do sprzedaży, jedna paszówy - bo w zniwa był słaby gluten i jedna - ta sama pszenica tylko ze poszła na moj magazyn to teraz super konsumpcja ;)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Mam do sprzedanie jęczmień ilości TIR-owe, jaka jest w waszych stronach cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

opadanie musi byc powyzej 220, a bialko chyba 12,5.

moja nie ;) - ojca miala opadanie 300 i wyzej, ale pomieszalismy i wychodzilo 250

@iron nie wierze, ze ktokolwiek umie dzis przewidziec ceny zboz :D

dzięki a to w portach no tak ale jak sie tam dopchać.

w porcie samemu to raczej kiepsko, ale podpytaj firmy handlujace srodkami ochrony roslin, oni kupuja bez problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Jęczmień paszowy w szerokich garnicach od 460 do 500 zł/t. @Jerzy ile masz tego jęczmienia i po ile byś chciał przy odbiorze z gospodarstwa?


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Dzięki za odpowiedź , mam około 70 t. po 480 bym puścił , masz jakiś kontakt,

pozdrawiam jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

brzozak2@ a tak dokładniej to z jakich okolic jesteś?? i gdzie sprzedawałeś ??? bo narazie z tego co ja słyszałem to w tej chwili cena wynosi 530 netto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevorfarm    0

Paszówka po 460 netto, jęczmień tez po tyle-Provimi Olsztynek(moja jara białko 14,2, gluten 33, a uwaga opadanie121!!!- po desczach koszone niestety). Widać powoli,że zboże pcha się do góry, najbardziej konsumpcja,ale paszowe pójdzie za konsumpcyjnym. W tym tygodniu za konsumpcje do portu chcieli płacić 580 netto,ale te opadnie ah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

dzięki brzozak2@ za podanie firmy...zobaczymy czy rzeczywiście tyle zaproponują :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt930    1

to fakt ta firma tyle proponuje ale z tego co wiem to filia w Tczewie ma problemy finansowe zobacz jeszcze w tej firmie http://www.chemirol.com.pl/index.php oni podobno płacą 560 zł netto parametry take jak pisze brzozak2@ mozesz zaryzykować do portu po ponad 700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluss1    0

jej co ja czytam?najpierw pisali że po 600 za tonę a ty fendt930 piszesz że 700 ponad :lol: te ceny to prawdziwe czy trochę lawirujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

fendt930@ dzięki właśnie do chemirolu trzeba zadzwonić dzięki chłopaki za propozycje :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

znacie może ceny a żyto ,pszenżyto i owies?


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluss1    0

mam pytanie?a czy ktoś z was oddawał już zboże do CHEMIROLU,w tym lub tamtym roku?pytam bo jak u nich z płatnościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baksik    2

kolego seat, jeśli możesz to zdrać gdzie tyle dają :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seat    2
Napisano (edytowany)

powiat Ciechanów, tylko musi być ,,dobra"

Edytowano przez brzozak2
nie cytujemy poprzedniego postu, odpowiadamy w "pierwszym" oknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Województwo kujawsko-pomorskie, 510 brutto za tonę pszenicy konsumpcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

dzisiaj klient do mnie zadzwonil i zaproponowal 400zl netto za owies i pszenżyto. 370 zl netto za żyto


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Dzisiaj sprzedałem trochę pszenicy po 530 zł. za tonę.- Powiat Inowrocław. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj