Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
imi    9

zyto po 420zł + vat przeżyto znajowy wywozi po 450zł a pszenica ma byż od poniedziałku po 600 +vat, a koleś dzwonił do nas wczoraj i proponuje po 650zł +vat na kontrakt minimum 300 ton z odstawą na marca asz nie chce mi sie wieżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

a jaki z niego płatnik?

u mnie w okolicy jest jeden taki co ma wyzsze ceny np od osadkowskiego ale trzeba sie pozniej prosic o kase wiec ja dziekuje


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

oby sie sprawdziło to co pisze imi@ ....

imi@ skąd masz takie info i gdzie mieliby po tyle skupować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Mi po520 netto daje handlarz co 20 lat wozi do młynów jelonki dzieś tam pod warszawą.Cena pewna .Ale te 650 netto to mi sie niewierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

po 650 mozna dostać ale teżtermin płatności jest 3-4 miesiace a ta pszenica idzie do hipermarketów jako kiełki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

czy ktoś mieszka bliżej portu i sie orjentuje o cenach i sytuacji skupu na statek.Jakie są warunki,terminy płatności itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

ja mieszkam 50km od gdanska moge sie zorientować jak kroś chce


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszka ktos na Opolskim???? Ja mam jeszcze ponad 230ton pszenicy i pasowało by ją sprzedać macie może jakieś kontakty kto skupuje cena jak dla mnie interesująca to 550 ale może być więcej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

W tym tygodniu bedziemy chyba sprzedawac pszenice do portu podobno 650 netto ale musi miec dobre bialko. Mamy najpierw wyslac probke jak bedzie sie nadawala to bedziemy sprzedawac. Jak bede cos wiedzial dokladnie to dam znac. Aaaa wiem jeszcze ze te ziarno bedzie szlo do Niemiec.


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

kiju221@ mógłbyś napisać czy bezpośrednio sam sprzedajesz itd....... (samemu wątpie)

Napisz jaka firma i gdzie, jakbyś mógł to jakiś kontakt ;) oczywiście jeśli to mozliwe....

Z góry dzięki, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin12145   
Gość marcin12145

a w Małopolsce jest firma która płaci na dzień dzisiejszy 660zł + VAT (skupują tylko i wyłącznie pszenice jarą) termin płatności do 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

a czemu tylko jarą??? może ozimą o dobrych parametrach też by kupili ??? masz może jakiś kontakt do tej firmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Dzis wysylamy probke do pomiaru bialka jak bede wiedzial cos wiecej to sie odezwe.


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1
:) ok... myśle że ozimą też by wzieli, napisz kiju221@ jakiś kontakt jak byś mógł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Najpierw sprawdze co jest grane. Jak bedzie dobrze to dam namiary.


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluss1    0

może ktoś jest z warmińsko mazurskiego i wie kto kupuje pszenice i żyto po lepszych cenach[konsumpcyjną] lub paszową.dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

Panowie, a jakiegos chętnego na jeczmien paszowy macie może ??? ilości tir-owe mnie interesują ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

mozesz jakies namiary podac??? najlepiej, zeby gosciu własny transport posiadał ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wagabunda    0

Witam wszystkich ;)

 

Mam taki mały problem. Poszukuje średnich cen zbóż dla jesieni 2008. Chodzi mi konkretnie o:

 

- pszenice ozimą konsumpcyjną

- pszenice jarą konsumpcyjną

- jeczmień browarny

- kukurydza na ziarno

 

 

A i moze ktoś sie z was orientuje po ile teraz stoji jęczmień browarny i kukurydza na ziarno ?? Szczególnie w woj. kuj-pom.

 

Z góry dzięki za kazde info :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

podniosłem cene na konsumpcje dlaodbiorcy i nawet sie nietargował 540netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

hmm polowa tygodnia juz minela, a ja wciaz slysze 600 netto max za konsumpcje, nie przyszla fala podwyzek jak spekulowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluss1    0

brzozak jak możesz to napisz z kąd jesteś bo u mnie w warmińskim nie słysze żeby dawali 600,kto wam taką cenę oferuje handlarze?czy gdzieś to oddajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jestem z pomorskiego, taka cena gdyz to oferta od portu, firm sprzedajacych srodki ochrony roslin, nawozy itp.

handlarze juz nic nie oferuja, bo nabrali tyle pszenicy, ze sami chca sie pozbyc ;)

ojciec oddal cala konsumpcje w grudniu (wtedy w dobrej cenie 530 netto).

aha oprocz opadania, zwracaja uwage na bialko, gluten nikogo nie interesuje (bo w worku mozna kupic za smieszne pieniadze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluss1    0

dzięki a to w portach no tak ale jak sie tam dopchać.opadanie robiłem ale białka nie mam gdzie,no nic trzeba sie rozglądać gdzieś bliżej.A opadanie ile musi mieć żeby przeszło orientujesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj