Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

elwis2    14

Mi oferuje za pszenice konsumpcyjną 490/500zł za t. netto, troche mało przy takich parametrach jak ona ma prawie14% białka i 34 glutenu, musze jeszcze ponegocjować cene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt933    3

Co sądzicie o firmie skupującej zboża AL-SAMER??? Chodzi mi o dokładniej o wypłacalność. Mam zamiar tam właśnie odstawić pszenice. Narazie dają mi 510+vat. Moze któryś z was miał stycznosc z tą firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Ja mam 400 opadanie i w młynie krzyczy że zadużo .Szok a niedawno dzwoniłem to chcieli ponad 300 opad.Nowy sposób zbijania ceny jak czegoś zamoło obcinają a jak niema czego sie przyczepić to że zadużo.Oby znowu niebyło klęski urodzaju wtedy wszystko wezmą.Ceny 480-500netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

wymieszajmy z moja i bedzie git, srednia wyjdzie 290-300 i wszyscy beda happy


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel74    0
ceny z dzisiaj zboz na pasze:

 

Pszenica: 460zl/t

Kukurydza: 399zl/t

Jęczmień: 420zl/t

 

wszystko +6% vatu

 

Woj opolskie Kluczbork skup mix-pasz

No stary ja jestem z okolic Kępna :) Na jaki elewator odwozisz zboże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

od Soboty (17.01.09) do Soboty (24.01.09) wujek sprzedał ok 37T pszenicy konsumpcyjnej po 456zl/t paranoja... Skup: Uszyce gmina: Olesno


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Ja pszenżyto po 400 +vat sprzedałem az przenicą lipa ,parametry lux a ceny nima.Wporcie coś można by skubnąć więcej ale zpodlasia po 100zł za tone krzyczą za transport Cene mam 480 +vat w Elewarr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

dzis pszenice jakosc w pomorskim chca kupowac po 580 netto (nie wiem czy od wszystkich kupia, ale jak bedzie taka tendencja to w przyszlym tygodniu powinno sie wszystko okazac), a wczoraj rozmawialem z czlowiekiem co skup prowadzi i twierdzi, ze swoje juz moze po 600 netto odwodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

czyżby jednak powoli kończył się syf który naciągnęliśmy z Ukrainy i Czech i zaczynają dostrzegać nasze porządne zboże konsumpcyjne?

Miejmy nadzieję, że tak jest bo u mnie jeszcze troszkę leży na składzie


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Na południu, Słowackiego paszowego jest masa, z drugiej ręki kupując małe ilości trzeba zapłacić 45zł/100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Umnie na podlasiu 480 pszenica owysokich parametrach a dziś pierwszą oferte odostałem po 500 netto ale jak w pomorskim 580 to ja poczekam chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

Panowiew jakiej cenie jest teraz u was żyto konsumpcyjne ?? mam na sprzedaż jakies 70 ton żyta i jeczmień zimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluss1    0

witam.ja dziś dałem żyto do sprawdzenia na młyn,szef oddzwonił że spełnia parametry na konsumpcje i może dać 360,ale kazał czekać [jak nie mam głodu finansowego] jeszcze bo mówi że powinno iść do góry ;) Jeżeli chodzi o jęczmień sprzedałem na początku grudnia po 490 na paszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

Czy ktoś słyszał o skupie pszenicy w gdańsku w porcie po 155euro??czy to prawda, jak tak to moze ma ktoś tel, adres lub coś takiego????///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Już dostałem oferte po 520+vat i sprzedaje pszenice bo niewiadomo czy zdrożeje a jak wszyscy ruszą to znowu oberwo cenke

A na statek to prawda ale sam niedoleziesz tam tylko przez firmy które mają kontrakty na dostawe no i białko 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluss1    0

ja nie wiem.powiedzcie mi.jedni mówią że najważniejszy na konsumpcje jest gluten,drugi że białko,następny że najważniejsze opadanie,już pomału głupieje,wiem że te wszystkie parametry są ważne ale które faktycznie decydują o konsumpcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj