Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

seat    2

Mazowieckie, pszenżyto 800 netto, pszenica paszowa 930 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolwik1990    1

Witam panowie przepraszam że troszkę nie w temacie ale na jakich stronach szukacie ogłoszeń o sprzedaży zbóż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

na matifie pszenica po 269,25

a w kraju jakie mieliscie propozycje cenowe cena netto w gospodarstwie oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

dzisiaj troche podzwonilem i ogulnie konsumcja 920-970 netto

w porownaniu do roku ubieglego to roznica jest 100zl/t jak nie lepiej i cos tak wyglada ze na wiosne moze cena byc jeszcze ladniejsza albo jak przezimowanie bedzie dobre to ladny bedzie ale spadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

Mam propozycję 1015 za konsumpcję. Odbiór z podwórka firma Delgety.

Pójdzie jeszcze w górę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Netto czy brutto i jaki region, lub jakie biuro z Dalgetty. Bo mi dają 97 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

netto w kuj-pom. Jutro chyba zadzwonię że się zdecydowałem i sprzedam im 25t a reszta niech leży i czeka na lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

A jak u was gorzelnie płacą czy już poupadały w moich stronach jeszcze trzy ciągną jedna ogłasza się że płaci w dniu dostawy tylko nie piszą ile płacą, były lata że nie było innych kupców i tam woziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Wielkopolska pszenica 930 + vat jeczmien 790+ vat nie jest najgorzej jeśli chodzi o pszenice


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PABLO555    27

legnica 940 netto pszenica konsumpcyjna

Edytowano przez PABLO555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

@Slomek 1015 netto nikt mi taka cene nie propomowa wszystko oscyluje w granicach 970netto

 

powiedz za jaka norme masz 1015netto za tone bo chyba nie za polska 220 opoad i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Dzwoniłem dziś do Dalgety. Nie potwierdziła, ale i nie zaprzeczyła. Podstawa jak daleko jest na statek. U mnie to cała Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

większość jedzie na kukurydzy, ze zboża nie opłaca się spiryt niby. gorzelnie brały gorszy towar i mniej płaciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

netto w kuj-pom. Jutro chyba zadzwonię że się zdecydowałem i sprzedam im 25t a reszta niech leży i czeka na lepsze?

hmmm kolego czy będzie więcej na 1000 %będzie więcej kilka przyczyn a najważniejszą jest to że ukraina jednak od 15 listopada wstrzyma eksport pszenicy wczoraj na matifie psznica przebiła kolejny szczyt 278 euro to w perspektywie musi przełóżyć sie na ceny u nas narazie chodzi tak około 1000zł brutto


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj