Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nairda    1

Młyn "Diamant" Stradunia Opolskie ,za pszenicę z dostawą pow100ton max 830zł/t netto

andrzejB    3

Dzwoniłem do tego młyna, ale powiedzieli że jeszcze nie mogą podać ceny bo jeszcze nic nie kupili. I nie wiem czy mnie sąsiad w bambuko robi czy jak :blink:

Edytowano przez andrzejB

Wiadomość z agroFakt.pl

MartineZ    14

tak 100zł za tonę pszenicy w tym sezonie...to jest niemożliwe więc nie pytaj się o takie rzeczy, a sąsiadowi postaw dobrą flaszkę bo cie wkręcił i wystraszył :lol:

andrzejB    3

tak 100zł za tonę pszenicy w tym sezonie...to jest niemożliwe więc nie pytaj się o takie rzeczy, a sąsiadowi postaw dobrą flaszkę bo cie wkręcił i wystraszył :lol:

[/quot

Dopisałem pózniej posta że cena dotyczy 1 metra a za tonę to wychdzi 1000zł netto.

ksiaze    3

pszenzyto 600 pszenica 800 kujawsko-pomorskie drozsza nie bedzie ja sprzedaje wszystko...ukraina nas zaleje

asharot    175

pszenzyto 600 pszenica 800 kujawsko-pomorskie drozsza nie bedzie ja sprzedaje wszystko...ukraina nas zaleje

Nie tylko nas,ale całą UE

waldi33    0

witam Chemirol Gniezno pszenica paszowa/konsumpcyjna 740zł/t jęczmien paszowy 650zł/t ceny +Vat WITKOWO GS 730-770 ZŁ-T PSZENICA

Dawid777    0

Witam, jutro będe sprzedawał pszenicę i nie wiem po ile teraz chodzi, koleś w młynie nie chce powiedizeć ceny aż do momentu zawiezienia :unsure:

LeF    24

W kujawsko-pomorskim pszenica chodzi po 680 do 720 plus VAT a pszenżyto pd 650 do 700 plus Vat. Widełki cenowe są bo cena zależy od parametrów. Nie mam godnego magazynu i wywożę w tej cenie wszystko.. Może stracę, może nie...

jarekzxc    0

lubelskie pow krasnostawski. w sobotę sprzedawałem pszenicę po 750+ vat, cena spadła bardzo drastycznie dziś kupcy oferuja 650 + vat

waldi33    0

witam dziś sprzedawałem pszenice Osadowski s a. Wrzesnia paszowa 700+vat a hurtownia rolnik Niechanowo konsumpcja 740+vat a żeby było śmieszniej to ta sama pszenica z tej samej działki[pola].tak wiec jak dla mnie to troszkę dziwne

BlackMamba    1

Ale was walą z cenami - podlaskie, młyny płacą 900 netto z własnym dowozem, PZZ białystok 850 netto. Jakościówka oczywiście, ale kazdy na początku pyta czy ma opadanie.

JPH2    25

Prudnik-800zł netto +vat, Jasienica Dolna-800zł brutto ;[ za pszenicę konsumpcyjną

Senator    44

Pszenica kons. wilgotność 14%, białko 14,1%, liczba sedymentacji 55, gluten 32,5%, liczba opadania 312, 730 netto pomorskie, pow. tczewski, Elewator Jabłowo.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.