Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

griga    1080

Wczoraj nie udało Mi się skończyć całości ale dziś mam nadzieję będzie koniec. Plon gdzieś +/- 7 t/ha u mnie też są ogromne problemy z wykoszeniem co chwila kombajn się przypycha. Ciekawe jaki wyjdzie dokładny plon z całości. Teraz tylko trzeba jakiś dobry zbyt znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

Dziś w agrobiznesie na TVP1 podawali 350-400zł...

my sprzedawalismy po 375zł tak zeby po środku było...

Dodam ze jestem z centrum kuj-pom

ps. a jak wyglonda cena slomy jęczmiennej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Ja tez jestem z kujaw i wczoraj w Agrobiznesie mówili jeszcze ze pszenica w niektórych rejonach Polski do 600zł/t sięga...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pszenżyto 310+vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

koledzy a jak z żytem u was cena,bo u mnie (czytaj okolice siedlec) 29zł z vatem. śmiech... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

29 zł za żyto to może być jedna z lepszych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Pszenice dzisiaj sprzedaliśmy, z VATem wyszła po 561zł/t -Poszła jako konsumpcyjna...

 

Zyto u nas po 370zł/t ale nie przyjmują...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945
29 zł za żyto to może być jedna z lepszych ofert.

:D to mnie kolega pocieszył

 

 

napewno nie oddam za tą cenę licze że będe miał z 80 ton to może ktoś ze mną ponegocjuje ale jak narazie mały ruch w interesie i dużo zeszłorocznego towaru ludzie mają... przeczuwam że będzie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
koledzy a jak z żytem u was cena,bo u mnie (czytaj okolice siedlec) 29zł z vatem. śmiech... 

śmiech to jest u mnie bo młyn płaci po 180zł/tona!! Właściciela młyny chyba porąbało :D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzio    1

to cza się modlić o susze na następny rok :) hehe przynajmniej się nie narobimy. A najlepiej to jak niektórzy sąsiedzi z talerzować posiać parę ziarenek i dopłaty na czysto wziąć :( i do roboty iść. U mnie masakra ze zbożem w szwed przy granicy płacą 83 euro minus trans 12euro Pszenżyto a żyto 280 +vat paradoxxxx pozdro


moje filmiki you tube

mtz82 +bury2.5
http://pl.youtube.com/watch?v=rD01sQvTx3Q
miłego oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

po ile u was pszenice skupuja? u mnie paszowa 420zl/t konsumpcja 440zl/t i konsumpcyjna z kosmicznymi parametrami 480zl/t ceny netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Do soboty pobliski młyn skupował pszenice po 450zł,ale teraz nie wiem czy cena sie zmieniła.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacooo    0

Ja mam około 23 ton jęczmienia i nie mam gdzie sprzedać bo ceny są banalne po 300zł/t lu po 320zł/t i spadają :( nie wiem może by przetrzymać wszystko na następny rok? (zach. pomorskie okolice Pyrzyc ). A może chce ktoś kupić?



Klub Posiadaczy Kumurunów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Jesli chodzi o cene pszenicy to 460 netto jakosciowa a paszowa 430 netto. Tylko jedno mnie zastanawia dlaczego kłamia na skupie? Wczoraj stał sasiad w kolejce i na kilkanascie pojazdów tylko trzech miało z parametrami pszenice a dzis pojechałem z próbka i powiedziała mi laborantka ze dobrego towaru maja duzo i jak zalezy mi na tej cenie to zebym przywoził :(

Druga sprawa to kazdy mowi ze w tym roku plony nizsze o dwie tony na ha a wiec cos mi tu nie bardzo pasuje z ta cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

"Plony niższe"?!!

Chyba wszystko zalezy w jakim regionie Polski,

bo u mnie w tym roku sypało 2-razy lepiej niz w roku poprzednim klasa ziemi IVa z 0.5ha i 1.5ha V, VI i w sumnie z kawalka 2ha polecialo 13ton wiec jak u mnie tak sypie na tak kiepskiej ziemi to co ma byc a lepszych ziemniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Zgadza sie ,że plony są niższe u mnie z 7 ha jęczmienia jarego plony są niższe o 25 %,w porównaniu z zeszłym rokiem do koszenia mam jeszcze pszenicę ozimą ,ale rewelacji nie będzie.Po żniwach nie sprzedaje nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zloty1984    10

w tamtym tygodniu sprzedał tata pszenice konsumpcyjna do młyna w cenie 50 zl + vat woj. świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298
w tamtym tygodniu sprzedał tata pszenice konsumpcyjna do młyna w cenie 50 zl + vat woj. świętokrzyskie

Tak z ciekawości spytam, a termin płatności za ile dni? Bo u nas w młynie najwyższa cena to 46 + Vat ale termin płatności kosmiczny, bo 90 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

U nas daja zaledwie 48zl/t :) pszenica


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zloty1984    10

pieniadze przelane w ciągu tygodnia za pszenice. w jakiej cenie jęczmien sie trzyma?? bo bede mial troche na sprzedaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

U mnie pszenica po 500zł z vat jęczmień 480zł z vat i owies tak jak jęczmień.


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj