Skocz do zawartości
Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daro    1

łódzkie,okolice Opoczna - żyto - 360; owies - 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

Kizo    5

Pszenżyto paszowe 330

Jęczmień paszowy 410( brak go u mnie w podlaskim i przywożą mi handlarze z dawnego Zamojskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    3

To u mnie za paszówkę pszenicy można dostać koło 400 zł a jęczmien można kupić za koło 420 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    3

drogo u was u mnie pszenica 340-350 jęczmień podobnie

 

 

@kizo sporo potrzebujesz jęczmienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    0
Pszenżyto paszowe 330

Jęczmień paszowy 410( brak go u mnie w podlaskim i przywożą mi handlarze z dawnego Zamojskiego

Wdze że moje strony :P no chociaż ja bardziej pod Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    5

tak średnio 15 ton miesięcznie jak mam kiszonke z kukurydzy a jak mi się skończy to tak 20-25 ton na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    3

Jak będziesz potrzebował na jesieni jęczmienia to dawj znać może się dogadamy mam po żniwach z 20 ha jęczmień do opchnięcia reszte zostawiam dla siebie będzie tak koło 130 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    5

Zobaczymy jak uda mi się postawic silosy to może i będę potrzebował nieco więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    557

u mnie duzo zalezy, jak uda sie zalapac bro to bede potrzebowal jakies 150ton zboza paszowego, pszenicy mam w tym roku tylko 6ha sukcesu wiec pewnie duzo bede musial kupic, ale pod warunkiem ze bro chwyci, jak nie to bedzie swoj jeczmien :)

zobaczymy co bedzie za 2 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    8

Gdzie można w Lubelskim dobże sprzedać Pszenicę jarą ktoś wie ? i jakie mysi mieć wymagania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsc924   
Gość xsc924

to u was tania pszenica ja sprzedalem po 440 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    3

To u mnie też na paszówkę tyle dają za pszenicę ale z dowozem gdzieś 40 km. Jak na miejscu to po 420 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

to tak jak u nas ceny sa od 430 do 440 zadna rewelacja z tym co było pare lat temu :( grzes masz jaki gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    557

wczoraj sprzedalismy przyczepke pszenicy - cena 430zl :(

mam nadzieje ze za jakies 3-4 tyodnie kupie jeczmien po jakies 300zl :)

bo jak nie to bedzie mega lipa bo zostalo mi juz tylko jakies 5-6ton paszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    3

No nie wiem czy Ci się tak tanio uda. Duże ozimych wymarzło. Może na żniwa za tyle dostaniesz ale wcześniej wątpliwa sprawa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

U nas na północnym mazowszu zboża nie wymarzły tylko bardzo dużo zniszczyła pleśń śniegowa , ciekawe jak to będzie po żniwach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    7

U nas niewiele ozimin wymarzło. Ci co później siali to musieli nawozem i odrzywką nadrabiać. Ale za to wszystko wysycha bo u nas nie padało już prawie 3 tygodnie i wcale się nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    0

Jęczmień browarny ozimy odstawiam po 590 +vat trzeba odtrącić wyrównania i ewentualnie białko. Jary ma być droższy a pszenicę chcą już kontraktować na wrzesień po 510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon29    0
Jęczmień browarny ozimy odstawiam po 590 +vat trzeba odtrącić wyrównania i ewentualnie białko. Jary ma być droższy a pszenicę chcą już kontraktować na wrzesień po 510

Jęczmień po 590?? :) Kurcze jak mój przejdzie to będzie git :) A ile za pszenżyto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×