Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marek1977    1299

Skoro kontrakty na listopad idą do góry to nie bez powodu,ceny na pewno nie spadną ,może chwilowo w żniwa ,ale i to nie jest pewne,na świecie rośnie zapotrzebowanie na zboże ,a produkcja ma być mniejsza.Na Kujawach już jest pomału sucho ,a jak widomo zboża jare słabo sobie radzą ,no i jeszcze wrześniowe siewy na które też zboża wyjdzie,Ja spokojnie czekam i śledzę co się dzieje na rynkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miroslawa    0
Napisano (edytowany)

Po ile żyto w woj. łódzkim i gdzie można korzystnie sprzedać

 

Cytowanie poprzedniego posta.

Edytowano przez murtek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

A jak cena zbóż kształtuję się w woj. świętokrzyskim. Chodzi mi głównie o pszenicę i jęczmień??? Zboże paszowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

owies 700 netto


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

Po ile żyto w woj. łódzkim i gdzie można korzystnie sprzedać

 

 

Młyn Proboszczowice tel 438294836


Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26
Napisano (edytowany)

gdzie ??

 

Nie cytuj poprzedniego posta !

Edytowano przez murtek3

Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joachim    0
Napisano (edytowany)

Agro-As Grodków

Pszenica paszowa: 870zł netto

Pszenica konsumpcyjna : 905zł netto

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Sprzedałem żyto na młyn 850zł netto odbiór z gospodarstwa przewoźnicy mówią że dużo żyta idzie do nas z URALU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cipekfan69    0

środkowa wielkopolska pszenica 985zł jęczmień 950zł brutto tak tak atakują z wszystkich stron ural, statki z argentyny.. sprzedawajcie będzie jeszcze droższe pożniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3373

Po pierwsze kto wieży handlarzom ?

Po drugie było zapytać po co kupują od Ciebie skoro mogą kupić z Uralu ?

Następna sprawa to że zakładając że idzie to chyba naprawdę "idzie" nie jedzie bo transport kołowy odpada a gdy jakiś transport znajdzie się na LHS to na pewno nie omieszkam poinformować forumowiczów .

@wlkpmder Co niby Ci mieli powiedzieć że nie ma skąd kupić zboża :) mówią tak by zbijać cenę .Teraz handlarze wymyślają coraz bardziej dziwniejsze krainy bo na Słowację ,Węgry i Czechy są łatwe do sprawdzenia i nikt na to się nie nabiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    634

KOMPLEX Młyn Wągrowiec- pszenica konsumpcyjna 950zł

żyto 920zł

 

Okoliczny skup w Rąbczynie koło Wągrowca -pszenżyto 880zł

 

Wszystkie ceny netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26
Napisano (edytowany)

Po pierwsze kto wieży handlarzom ?

Po drugie było zapytać po co kupują od Ciebie skoro mogą kupić z Uralu ?

Następna sprawa to że zakładając że idzie to chyba naprawdę "idzie" nie jedzie bo transport kołowy odpada a gdy jakiś transport znajdzie się na LHS to na pewno nie omieszkam poinformować forumowiczów .

@wlkpmder Co niby Ci mieli powiedzieć że nie ma skąd kupić zboża :) mówią tak by zbijać cenę .Teraz handlarze wymyślają coraz bardziej dziwniejsze krainy bo na Słowację ,Węgry i Czechy są łatwe do sprawdzenia i nikt na to się nie nabiera .

no już Ci mówię że to prawda :) żyto prosto z Rosji tiry robią około 3tys kilometrów, średnio przyjeżdża ich do nas na młyn około 12 w tygodniu , każdy po 20 ton . Polskiego żyta nie ma , albo rolnicy nie chcą sprzedawać a to co jest nie starcza na bieżącą produkcje.

Edytowano przez elku87

Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Po pierwsze kto wieży handlarzom ?

Po drugie było zapytać po co kupują od Ciebie skoro mogą kupić z Uralu ?

Następna sprawa to że zakładając że idzie to chyba naprawdę "idzie" nie jedzie bo transport kołowy odpada a gdy jakiś transport znajdzie się na LHS to na pewno nie omieszkam poinformować forumowiczów .

@wlkpmder Co niby Ci mieli powiedzieć że nie ma skąd kupić zboża :) mówią tak by zbijać cenę .Teraz handlarze wymyślają coraz bardziej dziwniejsze krainy bo na Słowację ,Węgry i Czechy są łatwe do sprawdzenia i nikt na to się nie nabiera .

 

Kupują u mnie bo kilka lat im sprzedaje wiedzą jaki towar mam sam im nie wierze w ten ural tym bardziej że kierowca przebąkiwał że to autami jedzie by musieli tam za darmo dostać ale to nie mój kłopot. Zostawiłem pszenice ozimą czekam na dobrą cenę

 

 

Kupują u mnie bo kilka lat im sprzedaje wiedzą jaki towar mam sam im nie wierze w ten ural tym bardziej że kierowca przebąkiwał że to autami jedzie by musieli tam za darmo dostać ale to nie mój kłopot. Zostawiłem pszenice ozimą czekam na dobrą cenę

 

elku87

 

Skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26
Napisano (edytowany)

Masz wszystko w profilu , łódzkie miejscowość Proboszczowice

Edytowano przez elku87

Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

to komplexmłyn podniósł a tak się chwalił że nakupił u Niemca w kwietniu za taniego euro - choc nie powiem tirów krążyło ale się skończyło?

póki co mam pszenice finezje która daje dużo mąki klasa A i wołam 1300zł ale jak jeszcze susza przypili to będą podwyżki (osobiście wolę urodzaj)

i jeczmień konsumpcjny zimowy Vanessa po petkusie dobry na piwo , na kasze bo gruby tez wołam 1300zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

sąsiad sprzedawał wczoraj pszenżyto paszowe

do wytwórni pasz Bacutil okolice Radzynia Podlaskiego

po 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    533

możecie coś powiedziec na temet owsa, interesuje mnie śląsk, małopolska okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

dużo tego owsa ?


Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APPACZ1    17

sprzedawałem w kwietniu owies śląsk po 650 ogólnie ciężko ze zbytem w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurand210    0
Napisano (edytowany)

piszcie po ile jest u was pszenica paszowa???? u mnie w skupie spadła już do 800zł netto :/

 

Cytowanie poprzedniego posta.

Edytowano przez murtek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj