Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agrouki    9

u mnie pszenica po lekkim spadku narazie sie u utrzymuje w granicach 800zł brutto

Edytowano przez agrouki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binladen    10

Nie gadajcie głupot że 30% pszenicy poleci. Taka sama panika była na wiosnę z kukurydzą jak były przymrozki i kto przesiał jeszcze raz to żałował bo ta nieprzesiana była normalna. Taka sama sytuacja bedzie teraz. U mnie pole pszenicy wygląda jak spryskane roundapem ale środki są zielone więc zapewne przeżyje tak samo i u was.

Pszenżyto 740 zł

No i co mądraliński???

Wymarzło czy nie wymarzło?

Pszenica 100%

Jęczmień 100%

rzepak 100%

pszenżyto-gdzieś tam co 10-temu zostało jeszcze liche i nie pewne

Masakra-bo co na to miejsce wsiać :rolleyes: :) :mellow: :( ;[ :unsure: :wacko: :o

Nadchodzi ciężki rok panowie-jeszcze tylko susza albo powódż do szczęścia potrzebna


Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

też uważam ze ten rok już jest zmarnowany bo najgorsze jest to że nie ma nawet czym obsiać bo nasion brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

Nie wiem skąd jestescie koledzy ale w warmińsko mazurski i podlaskim jest całkiem dobrze, mozna by powiedzieć że w normie. Wegetacja ładnie z kopyta rwie alby wody nie z brakło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekord1991    1

no ja sam mam do przesiania ponad 35 ha;/ a co do ceny zbóż, to kupiłem pszenżyto paszowe, po 730zł tona, owies po 600 łatwo można dostać, a co do zboża siewnego owies z centrali 2100zł tona już posiane 6ha


kupie ursus 912- 1012, najchętniej z turem z okolic woj, pomorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

No i co mądraliński???

Wymarzło czy nie wymarzło?

Pszenica 100%

Jęczmień 100%

rzepak 100%

pszenżyto-gdzieś tam co 10-temu zostało jeszcze liche i nie pewne

Masakra-bo co na to miejsce wsiać :rolleyes: :) :mellow: :( ;[ :unsure: :wacko: :o

Nadchodzi ciężki rok panowie-jeszcze tylko susza albo powódż do szczęścia potrzebna

Kolego ja nie mówiłem u sytuacji u ciebie na polu tylko w całej Polsce myślałem że to tak oczywiste że nie muszę tego pisać.

U mnie poleciał tylko jęczmień, rzepak normalny, z pszenicą narazie nie wiem co póki co rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

u nas z przenica tez nie ciekawie, przezyto calkiem niezle,

rzepaki sasiadow widze ze przezimowaly


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No i co mądraliński???

Wymarzło czy nie wymarzło?

Pszenica 100%

Jęczmień 100%

rzepak 100%

pszenżyto-gdzieś tam co 10-temu zostało jeszcze liche i nie pewne

Masakra-bo co na to miejsce wsiać :rolleyes: :) :mellow: :( ;[ :unsure: :wacko: :o

Nadchodzi ciężki rok panowie-jeszcze tylko susza albo powódż do szczęścia potrzebna

 

Nieszczescie jednych jest wielkim szczęściem innych :( / :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucas29    42

Pszenica paszowa 800zł netto cedrob ciechanów

pszenica jara 1000zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binladen    10

 

Nieszczescie jednych jest wielkim szczęściem innych :( / :rolleyes:

Chyba mnie żle zrozumiałeś, no ale trudno bywa i tak


Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezik    0

U mnie pszenica paszowa na dziś 840 zł, jęczmień na pasze 900 zł siewny do 1200 zł i praktycznie nie ma od kogo kupić, pszenica jarka jeszcze kilka dni temu średnia cena 1300 zł obecnie 1500-1700 zł, centrale już całkiem opustoszaly kilka dni wcześniej, tak od 5 dni ceny u ludzi pofrunęly w góre niesamowicie. W moim regionie wysokie ceny do norma ale teraz to naprawde jest szaleństwo. Ale co tu się dziwić jak wszystkie pszenice w okolicy wypadły, pszenżyta pół na pół, na rzepaki ludzie sie jeszcze łudzą że coś z nich będzie ale to wątpiąca sprawa. Ciężki los w tym roku nas czeka mam nadzieje że jakoś sie go przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Gdzie w Lubelskim sprzedam dobrze zboże paszowe oraz pszenice jarą dobrej jakości? Moge przewieźć i dalej tylko by sie oplaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhfan    1

4 tony pszenicy jarej mam do sprzedania lubelskie jak coś na pw pisać dwa lata temu brana z centrali nasion, Sylwuś nie chcesz kupić??? :)

Edytowano przez nhfan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhfan    1

ale wiesz moja nie dawno z cn brana i taka ilość to może ktoś zakupi do zasiewów a u Ciebie to by z pół województwa trzeba było by obsiewać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chyba mnie żle zrozumiałeś, no ale trudno bywa i tak

 

doskonale Cie zrozumiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1304

Widząc co dzieje się ze zbożem jarym ,aż się boję o ceny ozimin do siewu jesiennego już dzisiaj proponuje pomyśleć o tym,zwłaszcza wielkopolska i kujawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Pytałem o to w Strzelcach i usłyszałem że nie będzie w sprzedaży pszenicy oz i pszenżyta oz jesienią gdyż im też wszystko zmarzło, a jeśli coś tam zostało w co wątpię to mają dać innym firmom nasiennym na rozplon-taka kolej rzeczy także z pustego i salomon nie naleje ;)


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

U nas za pszenice jarą wołają 3 tyś/tona ,nie zaprawiona :( .Jasnowidz przepowiedział że na jesień cena pszenicy będzie oscylować 1500zł/t,na początku się z tego śmiałem ,teraz mu wierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Pszenica j. u mnie (woj.warm.-mazur.) po 900-1000 zł . ( rolnik-rolnik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawit06    6

Widzę że spekulanci biją kasę na nieszczęściu. Nasiona kupiłem na początku marca, pusto było zero ludzi cena 1990 zł/t jęczmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj