Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Gość murtek   
Gość murtek

ksiaze

jedno jest pewne firmy sprzedajace silosy mialy piekny rok;] zal mi ludzi ktorzy teraz zasypuja nowe piekne silosy z nadzieja ze zarobia...

Heh, a mi żal ludzi, którzy pier.dolą głupoty.

 

Pszenica kons- 800 zł brutto, paszowa 740...

Edytowano przez murtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Pzz stoisław aktoalna cena 800 zł/t za około 2 tygodnie ma podrozec. U nas w rejonie Kołobrzesko-Koszalnskim nikt niby nie ma pszenicy konsumpcyjnej :blink: poniewaz zadne z badanych nie miały opadania,max opadania to niby 110. :blink:


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

W małopolskim na targach na razie cisza ......po ostatnich deszczach zboża nie było , zobaczę w wtorek na wieczór w Wolbromiu , jakie będą ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomgli    3

Kupię po łódce: pszenicy po 720zl, pszenzyta po 690zł, ew. jęczmienia 700zł. Płatne gotówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek12    44

Witam..Wie ktoś może jak jest cena otrąb żytnich z transportem do woj pomorskiego?? Chodzi mi o ok 24 tony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekzxc    0

cena jaką kupcy oferują dziś w fajsławicach (woj lubelskie ) to 680zł za 1t pszenicy(bez sprawdzania jakichkolwiek parametrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Już mam. Lubella Trawniki 800 netto przy opadaniu 220 i 30 glutenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Mam około 30 ton pszenicy paszowki po 650 moglbym sprzedac jak ktos chetny pisac.

Trochu zanieczyszczona ale na pasze idealna okolice Krakowa


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

kombinator 18 , poczekaj troche ......na jarmaku w Wolbromiu kupowali po 75-80 zł za 100 kg.Ona zdrożeje zwłaszcza teraz jak deszcze są a prędko pogody nie zapowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

tegoroczna w ktora czesc kraju dokladnie ?

 

Transport w wlasnym zakresie raczej

 

Napisz na pw i jak ktos zainteresowany prosze na pw pisac szkoda z tematu bajzlu robic ;)

 

Problem jest z tym ze nie ma gdzie trzymac a i tak wklad moj w nia byl niewielki ;)

Edytowano przez kombinator18

DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekzxc    0

Już mam. Lubella Trawniki 800 netto przy opadaniu 220 i 30 glutenie

 

dziś 2 gości z mojej wioski wracało z pszenica bo nie przeszła parametrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

ale jak nie wytrzyma to jest niższa cena. Tylko na ile jest możliwość obniżania tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Pszenica konsumpcyjna 820 brutto.


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234

ksiaze

 

Heh, a mi żal ludzi, którzy pier.dolą głupoty.

 

Pszenica kons- 800 zł brutto, paszowa 740...

 

 

kolego...zobaczysz co sie stanie z cena pszenicy jak poleci w dol po zbiorach kukurydzy:) bedziesz oczy ze zdumienia przecieral:) bo zbiory kukurydzy beda sypac jak nigdy dotad

Edytowano przez ksiaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super    1

koledzy zboża będę po 200zł w województwie małopolskim tak sypie że szok zboże będzie w zimie za darmo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackMamba    1

kolego...zobaczysz co sie stanie z cena pszenicy jak poleci w dol po zbiorach kukurydzy:) bedziesz oczy ze zdumienia przecieral:) bo zbiory kukurydzy beda sypac jak nigdy dotad

 

W poprzednim roku, kiedy pszenicy w żniwa była po 800 snułeś dziwne teorie o przerzucaniu pszenicy przez firmy i rychłych spadkach. Trochę tobie te wróżenie nie wychodzi, a ty dalej wypisujesz farmazony. A i owszem paszówki jest w bród i twoje przypuszczenia w końcu mogą się sprawdzić, ale z kukurydzy nikt nie natrzepie mąki. Jakościówki jest znikoma ilość. Zanim się obejrzysz konsumpcja sięgnie ceny 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

800-840 netto zależnie od parametrów

ale skoro LO wynosząca 154-197 według młynarza jest dobra no to czego tu oczekiwać? (jest naprawdę od groma pszenica poniżej 110sek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj