Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

Madzia20    16

dolnośląskie 1090 brutto .. czekać czy nie - cholera go wie, zapewne za jakiś czas spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Agro Efekt Olszanka pszenica konsumpcyjna 1000z netto paszowa 970.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Baza obratu rolnego Zakrzew pszenica 1000zł brutto baba była jakaś taka wk......a jak pytałem o ceny. Jęczmień brutto do 820zł ale ona zawsze coś znajdzie żeby nie dać tej maksymalnej ceny.

Młyn Stara Wieś pszenica 950zł netto

Do kolesia który w Bychawie robi kasze dla lubelli nie mogłem się dodzwonić, jutro jeszcze spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    837

Pszenica Konsumpcyjna - 1100zł Brutto

Pszenica Paszowa - 1000 zł Brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

u nas na rynkach wszystko po 100 zl, zacierac ręce i sprzedawac bo lepiej już nie będzie


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeskow7    0

u nas na rynkach wszystko po 100 zl, zacierac ręce i sprzedawac bo lepiej już nie będzie

 

 

Jesteś przekonany, że nie będzie lepszej stawki za zboże?

 

Po zbiorach nie było za wiele pszenicy. bynajmniej w naszym rejonie. A z pustego nie naleje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Pszenicy to wiem że niema i być może osiągnie 120 za q ale paszowego ziarna jest opór, chyba że wywiozą za granicę


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Jak jest taki opór to czemu drożeje??

Czemu ?bo ludzie wstrzymują i myślą że na wiosnę będzie po 120 ale się przejadą jak ci co trzymali tuczniki żeby na święta sprzedać

Za prosiaka dał 200, zjadł za 350 a zostanie sprzedany za 500- nie wspomne o lekarzu


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

walkol masz troche racji ale nie sądzę że zboże stanieje... pszenica już osiągnęła max a z paszowymi to loteria... co do tuczników to nie sądziłem że może być taka sytuacja... sąsiad ma 100 szt. i nie ma gdzie sprzedać!!! nikt nie chce tuczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKORPION1    0

U nas skupy płacą 107zł za pszenicę , 85zł za jęczmień , 89zł za pszenżyto , ceny brutto .Centrum Polski pow. kutnowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

u mnie dzis sprzedana pszenica 1090zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3308

Niestety Rolpetrol nigdy nie było odzwierciedleniem rynku a wskazany link otwiera wiadomość która była zaczerpnięta z Farmera więc logiczniej było by dać link do tego artykułu kompletnego gdzie autorka już na początku zwraca uwagę że " ceny telefoniczne" nie obrazują rynku ... ale co będę pisał sam przeczytaj .http://www.agrofoto.pl/produkcja-roslinna/zboza/zboza-nadal-trzymaja-sie-wysoko,40475.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

mam propozycję paszówki po 970 netto z odbiorem z podwórka. Nie wiem czy trzymać czy sprzedać całośc lub część. Kasa na razie nie jest konieczna...


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

koledzy sprzedawal ktos pszenice konsumcyjna z pomorza?

ja obserwoje sytulacje w ktorej pszenica sie pnie a skupy w tym roku rabia po wilgotnosci przynajmniej w mojej okolicy.

mucilem pszenice ktora miala max16% byla dmuchana i schlodzona do 14 a teraz niewiado skad wszedzie ma okolo 16-17%

 

a ta ktora byla zbierana przy 11-13% ledwo co miesci sie w normie jakas paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Po pierwsze to może wilgotościomierz ci twój oszukuję. Jak dmuchałeś.

Ja do bina 130 t wsypałem do 16% teraz sprzedawałem miała 13,5. Wentylator miesiąc chodził nie wyłączany.

Nawet jeszcze zbiornik nie był pełny to już dmuchałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj