Mirosław

Ceny zbóż (pszenica , jęczmień , itp.)

Polecane posty

TumeK    11

jaka jest obecnie cena kukurydzy mokrej interesuje mnie kazda ilosc byle byla by z transportem do mnie


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jaki region Polski? Jestem w stanie dowieźć do 500t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

jaka cena?? małopolska czyli drugi koniec polski


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234

czesc u was jakie ceny na mokra kukurydze i sucha???

-mokra: 30%-470-480?? a potem kazdy 1% o 10-15zl w dół??

-sucha: 750-760netto??

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

moge dac 400 \zl/t z transportem


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Piszesz serio czy sie zbijasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Farmer@ a czy Ty nie miałeś czekać na wyższe ceny? Rzędu 1000zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Hubert, oczywiście że czekam :D , może nie na 1000 ale zacząłem sprzedawać po 840netto iw trakcie jeb''giełda no i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

U Mnie było 33gluten, 15.9białko i LO 400,a na dzień dzisiejszy cenę 770netto oferują za gluten min.28, białko 12,5, lo280 chyba, bo dokładnie nie pamiętam, ale jutro sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek26    5

A ja nadal mam oferte sprzedaży mojej pszenicy za 800zł brutto i nie wiem co robić, cena ta stoi w miejscu już prawie miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer07    1

A gdzie masz taką cenę pszenicy w Lubelskim - no chyba że dajesz po drodze pięciu pośrednikom zarobić!!! 550zł??? Obecnie pszenica paszowa waha się w granicach 620-630 zł/t netto z odbiorem z gospodarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja opchałem już większośc pszenicy konsumpcyjnej za 780 brutto.Zostawiłem sobie tylko 30 ton na przyczepach.

 

Czy mieliście taki przypadek że pszenica sprzedawana we żniwa miała lepsze parametry niż ta sprzedawana w poźniejszym terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIPERS    0
Pszenica Paszowa 550 + VAT

 

Bardzo "atrakcyjna" cena !! :D:D

 

Ps. Jeśli masz na sprzedaż, kupię każdą ilość !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234

Nic dziwnego ze taka cena paszowki fermy drobiarskie zamykaja fermy i zaraz bedzie po 500 pszenica paszowa...bo kto dzis bedzie produkował brojlera przy cenie 2.6/kg jak koszty zerowe sa dopiero przy cenie 3.20??

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIPERS    0

ksiaze

Dla twojej wiadomości nie tylko fermy drobiarskie przetwarzają pszenicę, więc nie strasz ludzi. Każdy widzi jaka jest obecnie sytuacja (nie tylko w Polsce) i należy trzymać jak najdłużej.

 

A tak poza tym fajne zdanie "fermy drobiarskie zamykaja fermy " :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj