Skocz do zawartości
News
trawek13

Siewnik do kukurydzy Feldherr mechaniczny 4 rzedowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
trawek13    2

Witam szukam ciekawego siewnika do kukurydzy dzis natknałem sie na siewnik firmy feldherr 

Bedzie obsiewał ok 10ha rocznie i współpracował z c360 3p

czy sa tu posiadacze takowego siewnika lub ktos kto wie cos na jego temat wartko go zakupic czy szukac czegos innego

Podsyłam zdjecie (nie jest moja własnascia udostepniam je w celach podgladowych)

post-52554-0-73695200-1481321692_thumb.jpg

Witam, nie wiem jak się zachowuje podany przez Cb siewnik, ale mogę Ci polecić siewnik Becker aeromat. Posiadam taki i z łatwością c 360 daje sb rade z nim (3p też sb poradzi) Zasada działania podobna do siewnika mechanicznego, lecz nie kruszy ziarna bo podciśnieniem wydmuchuje ziarna (jedno zostaje w otworze). Bardzo równo sieje, prosta regulacja bez przekładania zębatek i wgle. Ogólnie prosta i niezawodna konstrukcja. PS poniżej zdjecie poglądowe  Pozdrawiam

4488606_1.jpg

robi57362    170

Odswierze temat warto jest kupowac siewnik feldherr ? Czy lepiej kupic cos bardziej popularnego

jesli pomoglem kliknij fajne

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ursus11
      Mamy problem z siewnikiem do kukurydzy Omega. Problem polega na tym że siewnik sieje nie równomiernie to znaczy że nieraz sieje dobrze a za kawałek wcale nie sieje. Chodzi mi o poszczególne sekcje, ciśnienie jest utrzymywane na jednakowym poziomie. Jeśli ktoś by mi mógł pomóc w ustaleniu przyczyn i wyeliminowaniu ich to był bym wdzięczny.
      Z góry dziękuję.
    • Przez wojtas007
      Witam mam pytanie co może być przyczyną nierównej odległości posianego ziarna kukurydzy...dodam że wysiewa dobrze ilość ziaren tyle ile ustawie tylko odległości nierówne. Siewnik Gaspardo st300
    • Przez kamil5421
      witam . poszukuje tabeli wysiewu do siewnika do trawy vredo 2 m . chce wysiac np 4 kg koniczyny . ale noe mam zadnej tabeli wysiewu. z gory dziekuje.
    • Przez wesol123101
      witam wyśle mi ktoś zdjęcie tabelki wysiewu nasion kukurydzy i nawozy do siewnik becker aeromat bo nie ma na siewniku
    • Przez Łukaszfarmer
      Witam, posiadam siewnik punktowy Amazone ED302 ze sterownikiem Amascan+  dwa dni temu podczas siania kukurydzy komputer zaczął alarmować że jedna sekcja przestała siać, spuściłem całe ziarno i wyczyściłem dokładnie całą sekcję sprężarką niestety nic to nie dało. Dzisiaj przyszedł do mnie nowy czujnik, po wymianie problem nadal nie ustaje, siewnik sieje tak jak powinien a komputer nadal alarmuje o awarii w jednej sekcji. Miał ktoś kiedyś podobny problem? czy to możliwe że nowy czujnik jest zepsuty czy przyczyna może być gdzie indziej? dodam jeszcze, że cała instalacja była sprawdzana i nie ma żadnych przetarć ani nic. Bardzo proszę o pomoc! 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.