kostromati

Gdzie kupujecie bydło mleczne?

Polecane posty

kostromati    2

Możecie się podzielić od kogo/gdzie kupujecie jałówki wysokocielne / pierwiastki / krowy mleczne.

Obecnie poszukuje info czy można kupić w PL dobre pierwiastki RDM (duńska czerwona), SRB (czerwona szwedzka), MO (montbeliarde), NRF (czerwona norweska), RW (HF czerwono-biały), SM (simental).

pawelmf    148

widzę, że chcesz zejść z hf.Duńska czerwona,hf czerwonego i simentala to u kondrada kupisz resztę trzeba krzyżować wypierająco

Wiadomość z agroFakt.pl

greg1985    285

Swojego czasu też kupowałem u Konrada . Pózniej kupowałem u innego gościa i on mówił do mnie że trzeba swoich przychowywać i dbać o genetykę bo jak sam mówił każdy sprzedaje najczęściej wybrakowane bydło

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez latka890098
      Witam, przychodzę z pytaniem. Dla naszej jałówki wypadła macica, zacielona ponownie. Już kilka dni po terminie A widze, że jak leży to coś jej wychodzi, nie mam pojęcia co to może być. Czy myślicie,że raczej znowu wypdanie? 
    • Przez Kamilo98
      Witam mam pytanie czy opłacało by się  zakupić gospodarstwo rolne 25 h ziemi 3-4 klasy z podstawowymi maszynami i bydłem 40 sztuk za 1,5 mln 800 tys wkład własny resztą na kredyt proszę podpowiedzieć czy wygenerowalo by to gospodarstwo przychód na spłatę kredytu i jakieś życie z góry dziękuję za podpowiedzi 
    • Przez Przemekjajajaka
      Witam 3 tygodnie temu kupiłem cielaki od Pana Patryka z Kisielska ma dużo ogłoszeń po całej Polsce .
      Transport przyjechał wszystko rozładowane pieniądze do ręki jeden podpis i pojechał.Gdy się zapytałem o paszporty to powiedział ze przyjdą do tygodnia gdyż musi je przetłumaczyć bo cielaki przyjechały z Litwy.Moje pytanie czy to tak zawsze długo trwa miało być tydzień a leci już trzeci telefonu nie odbiera a gdy już odbierze to ta sama Śpiewka ze już wszystko wysłane 

• Gość
      Przez Gość
      Czy miał ktoś z was borykał się z zaleganiem krów. Dziwne jest to ze nie maja ani kwasicy ani ketozy. Jedyne czego im brakuje to magnezu fosforu wapna itp chociaż dostają dużą ilość witamin ale za to maja za dużo kinazy keatynowej (CK). Do tego ciężko stwierdzić co moze być tego powodem ponieważ każdy weterynarz/ żywieniowiec mówi co innego. Wiecie co może to powodować? 
      Albo co robić żeby je ratować?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj