Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DonPedro

Pomocniczy używany ciągnik w przedziale mocy 70-90koni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DonPedro    3

Ciagnik był by uzywany głownie do trasportu siania nawozu,sieczkarni kukurydzy i takie tam lekkie prace. Bo do cięzkich prac ciągnik juz mam a ta reszta co mi została są troszeczke małe a mam ich az 3... Co byście mi polecili ? Przedewszystkim chodzi mi o to zeby był oszczedny w paliwie Ale tez zeby sie nie psuł... no i komfort pracy tez by sie troszeczke liczył....

Czekam na wasze rozsądne propozycje :o

pioter    44

a ile masz do wydania, bo to też raczej wazne...po drugie jest cała masa podobnych tematów.

Wiadomość z agroFakt.pl

DonPedro    3

Jest masa podobnych tematow z ktorych nie mozna niczego konkretnego sie dowiedziec... gdybym znalazł cos odpowiedniego nie zakladałbym nowego tematu. Cena myśle ze gdzies w granicach 60.000zł i oczywiscie miałby byc z napędem.

JD1052    79

W tej kasie można dostać Jelonka 6100, 6200 lub 6300. Całkiem fajne traktorki, 4x4 jest, w kabinie prawie tak samo jak w 6620 :o

DonPedro    3

A jakies inne marki?? w johnn deere to sie orientuje mniej wiecej ale za to w innych markach to nie zabardzo....

Henius91    584

oj nie wiem czy na CS'a 60 tys by styklo. moze Twoj kolega mial okazje to kupil ale pewnie malo co taka okazja sie trafia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez damianxx54i
      Tak jak w temacie, który ciągnik lepszy, który bardziej polecacie, nie opisujcie mi innych ciągników interesują mnie tylko te dwa Fendt 309CI rok 2007 i Case Jxu 105 rok 2012(nowy).
    • Przez dami99
      Witam planuje zakup ciągnika ,oglądałem ciągnik reanult ergos 95 z automatyczną skrzynią biegów . Czy mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tego ciągnika?
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17