Skocz do zawartości
daron64

Kupie ciagnik <110KM, <40tys zl

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
benio1967    24
Napisano (edytowany)

przykładowe;ja jak szukałem to znalazłem pług 4 skibowy,zrywalny z regulacją szerokości orki od 10 do 55 cm na skibę

Edytowano przez benio1967

daron64    109

Zrywalny mnie nie urzadza. Potrzebuje z jakimiś non stop. W okolicy oczywiście slabo z ogloszeniami.

Abstrahując od tematu - opony na tyle mam radialki. Pisalem, ze ok 50%, no ale zmierzylem mniej więcej dokladnie i jest ok 2cm na środku opony, a na przodzie min 1 cm. Jest sens inwestowania już w tylnie? Na radialki mam teraz za malo kasy. Na jakieś diagonalne powinno starczyć. Ale może lepiej się wstrzymać i przyinwestowac te kasę w agregat? Na takich oponach jeszcze w polu da rade robić bez meczenia się, czy już slabo?

benio1967    24

Z którego roku jest ten ciągnik-,ja bym szukał dobrych opon najpierw na przód-taniej a dużo pomogą w uciągu.

daron64    109

'87
Tez już tak kombinowalem, ze narazie może przód zmienić, doprowadzić te wszystkie duperele do porządku i w przyszlym roku zmienić tyl.
Pare razy sobie nim pojezdzilem i nie jest źle. Do gabarytów z grubsza się przyzwyczailem. Do slabego skretu(w porównaniu z ciągnikiem bez napędu) tez. Zostalo jakoś te skrzynie ogarnac-niekiedy biegi elegancko, a niekiedy zgrzyt jak cholera. No i widoczność do tylu slabiutko, no ale to mam nadzieje najmniejszy problem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się