maciejstrozynski

New Holland td 95 d ładowacz problem laika

Polecane posty

alvaroalvaro78    141

Nie ma takiej potrzeby. W katalogu cześci widać jak to jest złożone. Defakto na upartego nawet oleju nie trzeba by spuszczać tylko przodem stanąć niżej żeby olej przelał się do przodu. Z tym że przy okazji naprawy lepiej sobie zmień olej w moście i zwolnicach. Ja u siebie zmienialem w t7.210 po pierwszym 1000mth to w moście był delikatnie przepracowany ale w zwolnicach już konkretnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Witam. Wczoraj mnie tu nie było. Na upartego można pracować bez wałka ale musiałbyś zrobić jakąś zaślepkę by olej nie wyleciał co zajmie Ci sporo czasu i nie da 100 % pewności, że olej nie wyleci. Rozumiem,że musisz zdemontować wałek atakujący by mieć na 100% pewność jaki masz zamówić...więc wyjmij, policz zęby, zrób zdjęcia i zamontuj z powrotem. Dostaniesz części to wyjmiesz i dasz wszystko nowe. Innego sposobu nie widzę jeśli ciągnik jest Ci potrzebny nonstop a na części trzeba będzie poczekać. Kolega wyżej też wspomniał o oleju i olej musisz wymienić w moście i zwolnicach. W tych podzespołach jest mało oleju i pracuje on pod dużymi obciążeniami a mimo to większość użytkowników po gwarancji zaniedbuje tą sprawę. Sądząc po awarii jaka wystąpiła u Ciebie można sądzić,że poprzedni właściciel nie dbał o ciągnik i oleje pewnie dawno nie wymieniane tak więc wymieniaj wszystkie oleje i filtry. Pisałem Ci już o tymi się powtarzam ale to bardzo ważne więc trzeba powtarzać do bólu :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dzieki:))) ratujecie mi zycie :) bo szukam i szukam jak ten walek wymienic i to co znalazlem to tylko to, ze os przednia musiala by byc totalnie zdemontowana, a to by byl bol ..... szkoda, ze nie ma nigdzie jaki takiej instrukcji nawet pisemnej co i ja po kolei;) ale mam nadzieje ze moze ktos z Was bedzie mi w jakims sensie pomoc ?;) olej na pewno wymienie chociaz poprzedni wlasciciel mnie zapewnial ze wszystko jest wymienione.... i tak naprawde tam chyba brakuje jakiegos uszczelniacza przy walku d- dlatefo jest ta szpara, lekko sie poci olejem ale wyglada na to ze jest on malo zuzyty - taki zielonkawy kolor ?;) dziekuje Wam jeszcze raz :)


kolego extrabyk - w poniedzialek bede mial zawory i wszystko co potrzebne do hydrauliki.... dlugo sie naczekalem.... ale mam.nadzieje ze warto bylo ;)

Zgadnij za te 3 drozne zawory i 2 szybkozlaczki i jakies tam mufki ile wyszlo ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ppiotr
      Po rozgrzaniu ciągnika zanikają hamulce, pedał wpada w podłogę a następnego dnia  hamulce już są, i tak codziennie, może ktoś miał tak w T4 ?
    • Przez adam1968z
      Witam mam pytanie czy w NH 8260 można jakoś obejść zmostkować czy coś podobnego sworznie siły uciągu bo wywala błąd nr 14 i nie działa EHR. Proszę o podpowiedzi.
    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
    • Przez AleeX
      Witam,
      Mam problem z wycieraczką przednią w new holland t7 260, bezpieczniki, przekażnik itp wszystko sprawdzone i są dobre, a nie włącza się. Ktoś miał może taki sam problem? Czy to wina przełącznika przy kierownicy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj