bronson

Gdzie w Trójmieście kupić mieszkanie - jako inwestycja

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bronson    2

Mamy trochę luźnej gotówki. Zastanawiamy się nad możliwością zakupu mieszkania. Możecie polecić coś w tym temacie.

Mieszkanie w dobrze skomunikowanej okolicy (najlepiej Gdańsk), pod studentów. Tanie w utrzymaniu. Budżet to około 400 tys zł. Jakieś propozycje?

GR_Mateusz    34

nie pomogę Ci w temacie ale przy aktualnych cenach ziemi mieszkanie jest chyba dużo fajniejsza forma inwestycji. też się nad tym zastanawiałem ostatnio

daron64    1888

Jak pod studentow to wrzeszcz, ale tu bedzie drogo, wiec i ceny za wynajem bedziesz mial wysoka. Oliwa, zabianka, przymorze, zaspa - wszystko pod uniwerek. Wrzeszcz, zaspa, w sumie przymorze no i okolice dworca to pod PG. Zobacz jak przebiega linia tramwajowa. Im blizej uniwerku albo pg tym lepiej. Na 1wszym roku dojezdzalem na pg z oliwy to powiem Ci srednio fajnie bylo, za to na drugim juz z traugutta, co prawda warunki slabe, ale pieszo 5 minut na uczelnie. No ale student we wrzesniu wszystko wynajmnie. Mialem znajomych co z zabianki dojezdzali na pg. Patrz, zebys mogl potem to w miare tanio wynajac, czynsz ludzki, biedronka blisko i jakis monopolowy i zeby dobre polaczenie na dworzec bylo i chetnych nie zabraknie.

Wiadomość z agroFakt.pl

B3Agro    86

Ja też tegoroczne dopłaty inwestuje nad morzem. Tyle że mnie bardziej Sopot interesuje i pod turystów. Z doświadczenia nie chcę mieć nic wspólnego z wynajmem studentom.

dawid199303    14

z gdańsku to polecam zaspe mieszkałem tam kilka lat blisko do kolejki, do tramwaju. A mieszkania można trafić w dobrej cenie. tam mieszka dużo starszych ludzi z tych nowych blokach i dwa lata temu w nowych były 3 mieszkania na sprzedaż właśnie od starszych ludzi

daron64    1888

Studenci + sąsiedzi starsi ludzie = problemy. Oczywiście nie zawsze, ale z autopsji wiem, ze często tak bywa.

katter    2

A może jakieś deweloperskie. W Gdańsku można jeszcze trafić na kilka interesujących budów deweloperskich.

Mi osobiście podoba się Gdańs - Morena. Dużo terenów rekreacyjnych, dobry dojazd do centrum: 10 min autem do centrum. Do przystanku PKM kilka min piechotką.

A budowane mieszkania mają takie bryły jak te tutaj http://alfapark.pl/

Ceny mieszkań brutto zaczynają się tam od około 5k zł brutto.

jaroWM    43

przy nowym trzeba bujać się z wykończeniem i ekipami. do ceny metra kw. należy dodać min. 1000 zł + kupę czasu na zakupy i doglądanie ekip.  

jak mieszkanie typowo pod wynajem, to lepiej z rynku wtórnego kupić ze zrobioną łazienką i kuchnią + ew. odmalować i można szukać najemców. ewentualne zużycie / uszkodzenia mniej bolą też w starym mieszkaniu.

daron64    1888

Da studenta najwazniejsze bedzie blisko tramwaj, blisko uczelnia, blisko biedra, winda, prysznic, lodowka, kuchenka, pralka i lozko. Zgadzam sie ze jak pod wynajem to lepiej z rynku wtornego.

Ansja    744

Nie zawsze studenci moga byc wynajemca.Jest wiele luddzi pracujących i sprawdzających do miast i tez chetnie by wynajeli.
Z tym wynajmowaniem to trzeba uwazac,bo czesto bywa tak,ze sa zmieniane zamki przez wynajmujacych i wlasciciel pozostaje bez prawa wejscia do mieszkania.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pala92
      Witam. Czy ktoś z was ubezpiecza swoje pojazdy jako flote? Firmy w ten sposób ubezpieczaja i maja taniej a lekko licząc w kazdym gospodarstwie sie znajdzie min 10 pojazdów wiec moze warto sie nad tym tematem pochylić.
    • Przez diwad8900
      W jakim banku macie kredyty? ktory jest w miare wiarygodny i oprocentowanie nie za wysokie

• Przez T0mi
      Cześć, od marca prowadzę ewidencję przychodów i rozchodów. Mam tylko jedno pytanie.
      Z racji tego, że jest nowy rok to nie wiem, czy ewidencje prowadzić nadal w jednym ciągu... 
      czy każdy rok to osobna ewidencja tzn. jak mam pierwszą fakturę ze stycznia to wpisać przy niej liczbę porządkową 1 czy dalej np. 184
      Mam nadzieję, że mnie zrozumieliście. Liczę na odpowiedzi

• Przez Rob355
      Witam, jest możliwość nabycia udziału w gruntach rolnych (50% w 10ha - kilka działek). Sprzedający twierdzi, że nie może się dogadać z właścicielem pozostałych 50% stąd sprzedaje jako udziały. Nie ma fizycznie podziału geodezyjnego pomiędzy tych 2 właścicieli. Zakup samych udziałów mnie nie przekonuje pytanie tylko jak wymusić zrobienie podziału aby były granice.  
      Ktoś się "bawił" już w takie rzeczy czy warto zawracać głowę, nie jest to jakaś okazja , taka średnia oferta. 
    • Przez VIz
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy warto inwestować w ziemię po 30 tys czy szukać dzierżaw po 1000 zł plus dopłaty. Generalnie jak rozwijać gospodarstwo ok 40 ha z lekkim długiem na ziemie. Czy może wpakować kasę w nowe maszyny by żyć wygodniej

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj