Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

andzin    3

Powiat Łosice 90zł. około do ruskich i handlarzyki trochę jeżdżą.

Edytowano przez krzysiek16m

Wiadomość z agroFakt.pl

bystry    0

Witam mam na sprzedaż 10 ton ziemniaka jadalnego może jest ktos zainteresowany albo wiedzie kto by mógł je odemnie kupic jestem z woj Łódzkiego

limusine    8

A jaki kaliber ziemniaków z brudnej ziemi? mocno brudne sa :o:D ? I jakie pieniądze oraz najważniejsze- odmiana :)?

bystry    0

Limusine te ziemniaki są duże odbierałem z nich sadzeniak dosyc duzy to jest odmiana denar u nas cena kształtuje się 13zł za woreczek 15kg a jesteś zainteresowany tym ziemniakiem???

rafff24    26

ostatnio byłem na targowisku w Oświęcimiu to na kilogramy po 1.60

Edytowano przez rafff24

poosa21    53

U nas cena sadzeniak to takie: z hodowli 2100zł za CB, od rolnika który produkuje też dla tej hodowli po 1400zł za CB. Staram sie co roku wymieniać 30% sadzeniaka bo inwestycja zwraca sie juz w pierwszym roku. Dobrze że na jesień nie sprzedałem jadalnych po 10zł/15kg, mam jeszcze 50ton wineta, owacja i bellarosa troche kasy z tego bedzie.

bystry    0

Possa mógłbyś mi podać jakiś namiar na tego rolnika co produkuje te sadzeniaki ???

andzin    3

Sadzeniaka w tym roku nie sprzedaję wręcz przeciwnie sam będę musiał dokupić bo cała plantacja zalana była prawie. Na jesieni brałem w Szyldaku po 165zł. Myślałem żeby trochę denara posadzić może by się udało gdzieś sprzedać bo tak to tylko Irga idzie.

Dymek    0

Kupie każdą ilość ziemniaka jadalnego, płatne gotówka przy odbiorze... Jestem z woj. Łódzkiego wszelkie info proszę kierować pod nr 665161812

danielhaker    823

U nas sadzeniaków to ledwo dla siebie starczy bo tak się urodziły że sadzeniaka prawie nie ma. Cena czy to irga czy lord/denar po 95zł. Ruskiemu tak się spodobały że powiedział że weźmie wszystkie :P W workach 15 lub 30kg

mariusz5554    1

Kupie każdą ilość ziemniaka jadalnego, płatne gotówka przy odbiorze... Jestem z woj. Łódzkiego wszelkie info proszę kierować pod nr 665161812

Przede wszystkim cena. Jakiś konkret?

kromo    0

też poproszę o konkret :)

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

bobytempelton    158

Koledzy interesuje mnie cena i popyt ziemniaka jadalnego na giełdzie w Sandomierzu i okolicach chodzi mi o ostatnie kilka dni

danielhaker    823

Od jutra w końcu zabierają ode mnie po 100zł :D Psychologiczna bariera 1000zł/t w końcu przełamana :lol:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez ansu
      Jakie s są u was ceny paliw?
      Czy jeszcze będzie taniej? Dzisiaj 200-01-20 ON na stacji około 3,5zł/l, a większa ilość z dostawą do domu 3,20zł/l woj lubelskie