Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Anusiak    10

byłem teraz tydzień w paryżu. cena mytego w siatce w różnych marketach, sklepach oscyluje od 2,5 do 3,5 euro za 2,5kg.

to dlaczego swoich tam nie sprzedałeś? :huh:

kissmy...    57

w Bydgoszczy towar słabej jakości można kupić po 8zł, przyzwoita jakość w dalszym ciągu 9zł/15kg

Wiadomość z agroFakt.pl

kissmy...    57

akurat ta odpowiedź moim zdaniem zaprzecza powadze podejścia do tematu, szczególnie odpowiedź na kolejne pytanie, gdzie wskazuje na konieczność utylizacji zainfekowanych ziemniaków utrudnia ocenę jego stanowiska w zakresie zagrożenia Cms

ruszyło się coś w eksporcie? bo u mnie już zaczyna mrozić

pawelec    85

to dlaczego swoich tam nie sprzedałeś? :huh:

Anusiak, nick zobowiązuje i widzę że nawet Ci wychodzi ;) tak trzymaj!

mirro    225

Taa, ruszyło się zażądali fito na transporty coś mialo nawet wracać a i Słowacy zainteresowali się kto to wozi, dokąd i na jakich papierach.

Czyli cytując znanego ganstera Siarę "I w pi...du wylądował".

Ale też, kto na dluższą metę będzie brał mieszanke kolorystyczną w workach.

kissmy...    57

kto zażądał fito?

biedronka - "ziemniaki młode" zielone i skiełkowane + podpis kraj pochodzenia Francja 1,99zł/kg nie ma to jak szanowanie konsumenta

szzone    0

Legnica AUCHAN badziewie luzem 89gr. Pakowany po 2,5kg 4.49zł. Cena idzie w górę a na promocję w najbliższym czasie raczej nie ma co liczyc :) .

POL1    28

Nie giełda tylko Rybitwy.Po 7 to raczej nie znajdziesz.

Ogólnie mało kupujących bo chyba zimno.

Anusiak    10

Włocławek w TESCO ziemniaki 2kg cena 2,99 zł , co miasto to inna cena.

to dlaczego swoich tam nie sprzedaż?

ZF9641    16

Cenę podaję dla orientacji co robią sieci handlowe,jak potrafią podnosić ceny i nie przejmować się opinią konsumenta .Trzeba to pokazywać i tłumaczyć odbiorcom jakie są ceny na rynku.Tam gdzie ja sprzedaje część odbiorców ma zakodowane w głowie 6 zł za 15 które było cały poprzedni sezon.25 listopada podnieśliśmy na 8 ,10 grudnia na 10 zł .Odbiorcy robią wielkie oczy ale zbyt nie osłabł.Po nowym roku robimy 12 zł i wtedy zacznie się zabawa,ale zawsze mogą iść do marketu i po 2zł za kilo kupić.Czy naprawdę musisz wszystkim udowadniać ,że masz rozum ANUSIAKA zadając takie pytania :lol: :lol: :lol:

szzone    0

U mnie podnoszenie ceny pomimo obaw odbyło się bezboleśnie. Nikt zbytnio nie protestował i mimo słabego zejścia to poszło 4t. po 10 i 12zł.

krzysztoff    9

Panie i Panowie, może powinniśmy wzorem rolników z państw Europy Zachodniej zacząć walczyć o to by w marketach przy cenach sklepowych zaczęto pisać ile za dany produkt dostaje producent.....Chodzi o produkty nieprzetworzone typu warzywa, owoce.....

saszeta    73

jestem prawie pewien patrząc na durnie wymyślane przepisy i ustawy że u nas za producenta uznali by nie rolnika tylko tego co to dostarczył do sklepu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez ansu
      Jakie s są u was ceny paliw?
      Czy jeszcze będzie taniej? Dzisiaj 200-01-20 ON na stacji około 3,5zł/l, a większa ilość z dostawą do domu 3,20zł/l woj lubelskie