Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    829

Małe ilości(200-300kg)stałym klientom sprzedaję po 70gr./kg

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

rami    6

u mnie w biedronce zauważyłem że są po 72gr/kg a polo markecie po 78gr/kg sprzedaje po 10zl za 15kg

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelec    85

lublin elizówka 80gr i w zasadzie nie ma towaru

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

saszeta    84

znajoma hurtownia z dolnośląskiego kupuje po 54grosze i mówią że dojdzie do złotówki.

W zeszłym tygodniu 40 tirów poszło na Hiszpanię.

kissmy...    58

u mnie eksport stanął na 56gr/kg w 25kg workach, teraz niestety ceny przyhamowały koszty transportu na chłodnie nie załaduje się tyle co na firanę

ma ktoś z Was fito? jaką gwarantuje to premię?

Edytowano przez kissmy...

Szarlej    70

W workach, ale nie na paletach. Chłodnia nie moja, ale przyjeżdża kierowca, idzie do kabiny spać, a my ładujemy na przód trochę mniej, więcej na tył. Jak skończą, budzę kierowcę, podpisujemy papiery i jedzie.

kissmy...    58

też racja, ładowność zależy od konkretnego zestawu i odwagi kierowcy, mi klient każe ładować na firanę 24t a na chłodnie 23t

przemol87    49

@szarlej jestes pewien ze to idzie na eksport?

U mnie na chlodnie też mniej ładuja,chyba ze idzie to na kraj ale i tak mało kto sie decyduje bo okoliczne drogi obstawione są zakazami i trzeba jechac przez wage z preselekcyjnego systemu ważenia.

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Panowie....Tylko spokój nas może teraz uratować. :mellow:

Szarlej    70

@szarlej jestes pewien ze to idzie na eksport?

Tak, chociaż chyba to gdzieś koło Krakowa paczkują wcześniej :P

Panowie....Tylko spokój nas może teraz uratować. :mellow:

A co się dzieje?

Max83Max83    2

Spokój czyli pewnie bez paniki , są rolnicy co szybko panikują i zjeżdżają z cena , a co za tym idzie ich sąsiad tez opuszcza itd...itd.. i w końcu budzimy sią z ceną 2 zł/worek np. na Kaliszu.

pawelec    85

jeśli nie macie ciśnienia na sprzedaż, poczekajcie. Cena dojdzie do 1zł/kg myślę że na przełomie styczeń/luty.

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

plapla123    3

W mojej okolicy handlarze biorą od rolnika po 0,40gr i jeszcze mówią ze jest zastój i ze ziemniaki nie schodzą.

Szarlej    70

A co to za okolica?

Moim zdaniem te aktualne wahania w cenie, to tylko zasługa mądrego handlarza (który spekuluje) i głupiego rolnika (który panikuje). Ale to dobrze, bo z tą samą sytuacją mieliśmy do czynienia w lipcu i sierpniu, gdzie ludzie poodawali większość ziemniaków, więc teraz im więcej wypchną, tym lepiej dla ceny na styczeń/luty.

Edytowano przez Szarlej

przemol87    49

Jak piszecie o cenie to podawajcie tez ilosci

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez 123p
      Oferta na tira 45gr to dobra cena na dzien dzisiejszy?

Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-cena-ziemniak%C3%B3w/
    • Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.