Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rafal180    2

ostatnio ładowali w miejscowości Labędzie,ale całym naganiaczem jest polak i to zależy gdzie i jakie ilości biorą

:]

nimar skąd jestes?

nimar1999    0

ja też słyszałem ze jakis polak kupuje najpierw od rolnika po 3zł a póżniej ruskowi sprzedaje. Mieszkam w Gołuchowie pod Kaliszem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzisiaj widziałem w TESCO we Wrocławiu ziemniaki po 26gr.

szczewko    31

U nas po 40gr i nie ma chetnych na ziemniaki. Mam ponad 80 ton jadalnych pieknych ziemniaków ale co z tego jak w szystko do kopca musialem wrzucic bo taniej w Tesco i tam ludzie teraz kupuja.

farmermf    78

unas były na rynku od 65gr do nawet 90gr ale mało kto ma ziemniaki bo zarazy i inne tam zjadły.Podlaskie okolice bielska podlaskiego

oFsik    30

Dzisiaj widziałem w TESCO we Wrocławiu ziemniaki po 26gr.

Właśnie widziałem reklamę i miałem to pisać. Wytłumaczcie mi kto im to po tyle sprzedał? No chociaż nie zdziwiłbym się jakby się okazało że leżały w chłodni 25lat. U mnie są dalej po 40gr ale po tej reklamie kto wie co będzie.

pynczor    2

my sprzedajemy po 80gr ale nie do jakiś odbiorców masowych tylko do normalnych osób przeważnie z miasta które wolą ekologiczne od tych z tesco i klijentów nie brakuje jeden klijent co roku bierze odemnie ziemniaki a jest z Rzeszowa oddalonego o 50km :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.