Polecane posty

mayi96    2

bronisze worek 15 kg 3 zl smiech na sali a w tamty roku ziemniaki na pol zmarzniete z wody po 80 zl 100 kg i to jest polska sabilizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

A zejdę trochę z tematu ceny, jak tam u was wygląda sprawa z myszami w ziemniakach? są myszy plagą w innych rejonach polski ? bo mnie zjedzą niedługo jak Popiela :D przynajmniej jeden pożytek że zjadły ze 20 % ziemniaków i nie trzeba tyle tego przerzucać za te grosze.... :D


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

Dziś dzwoniłem z internetu z ogłoszenia . Koleś płaci po 4 zł za żołty każdy i 5 zł za bellarosę. Towar na Serbię podobno. Nie zapytałem o białe <_<

 

Dziś dzwoniłem z internetu z ogłoszenia . Koleś płaci po 4 zł za żołty każdy i 5 zł za bellarosę. Towar na Serbię podobno. Nie zapytałem o białe <_<


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

U nas niema problemu z myszami- może dlatego,że mamy 12 kotów :D :D :D :D :D :D :D

 

To polujecie te koty jak Kargul z "samych swoich" na sznurku w ziemniakach na polu? :D :D

Żarcik taki :D


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    165

@vicia1223 a skąd ten koleś,lub w jakim rejonie kraju działa? Z tego co widzę po ostatnich postach to ceny małymi kroczkami idą do góry, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thor    0

W okolicy dzisiaj ladowali ludzie żółte ziemniaki (niewazna odmiana, kaliber 45+) na 2 tiry z rumuni i 2 z litwy po 4,5zł za 15. Ja jeszcze czekam na lepsza cene

 

A co do mysz to trafiaja sie ziemniaki nadgryzione, tylko nie wiem czy to akurat myszki, chociaż jak sie kopie t sporo ich biega:)

Edytowano przez Thor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

tam gdzie brałem starego w czerwcu i lipcu teraz wołają 40 groszy i wcale się nie spieszą ze sprzedażą. Nawet jeszcze nie kopią na siłę. A mają kilkaset ha ziemniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

zaczynaja u was ladowac bo na sieradzu nie ma juz tyle towaru,cena 4zl i musza czekac za zaludunkiem


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

w mojej okolicy tiry na rumunie i węgry ładuja podobno po 20gr i wagonami ma ruszyć z tego co się słyszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

zapomniałem dodać że 40 groszy za luz albo big-bag woj. dolnośląskie. Holstar 45groszy w 15kg. Ceny może na ten moment wygórowane ale można tyle wyciągnąć. Tym bardziej przy ilościach 100-200 ton dziennie i ziemniak idealny

Edytowano przez saszeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

@saszeta to przyjeżdżaj do łódzkiego, kupuj po 20 gr i sprzedawaj na Dolnym Śląsku po 45 gr. Zysk jak w mordę strzelił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

W łódzkim za 0,20 gr już ziemniaka nie dostanie.Aktualnie 0,30gr i tendencja zwyżkowa.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

jak znajdziesz po 20gr to powodzenia,na Zjazdowej po5zł,Rumuni płacą po4i wyżej. Z tego co mówią kierowcy to rumuni podpisali umowy z firmami spedycyjnymi do końca roku.

Ja po niedzieli ładuje ziemniaka luzem po28gr netto

Ciekawe jak zachodnia Europa ale Anglia nie ma ziemniaka wiec Niemcy będą szukać rynku zbytu na wyspach.


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

raczej francuzi. Niemcy ograniczyli najwięcej powierzchnię ziemniaka z całej grupy. O 9% a rekordu w plonie też nie będzie.

 

@saszeta to przyjeżdżaj do łódzkiego, kupuj po 20 gr i sprzedawaj na Dolnym Śląsku po 45 gr. Zysk jak w mordę strzelił.

ziemniak do mycia a nie jak leci. Bo nie każdy do mycia się nada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

ziemniak do mycia a nie jak leci. Bo nie każdy do mycia się nada

 

Zaprawdę powiadam Ci, że nawet będziesz sobie mógł wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

taki handelek to na krótką metę. Po 40-45 groszy to 100-200 ton dziennie na mycie i pakowanie w 2,5 kilówki. Towar jednakowy i przez jakiś okres taki sam. Tylko taki towar idzie na hipermarkety. Owszem konfekcja bierze i na wolnym rynku ale nie za taką cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

wiecie po ile chodzi ziemniak w Rumunii? Bicie mają dobre. Nawet gdyby brali po 50 groszy to i tak by zarabiali wystarczająco jak na handlarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

0,4-0,6 lewa przy kursie 2,10zl

sporo ogloszen mozna znalesc na http://www.fermer.bg/agroborsa

zakladka Зеленчуци to warzywa

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj