Polecane posty

ja za 15kg biorę 10zl taniej nie sprzedam. Zostało mi może z 2t do sprzedania jak nie sprzedam to skarmię dla bydła

a jakie masz tygodniowe zejście w tej cenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Znajomy sprzedaje po 100zl za tone w workach 50 kg, cena niska, a wiec kupujemy na opas od jesieni bydło zjadło juz kilka ladych ton i zapowiada sie że bedzie tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Rybitwy 20-30groszy


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

Ja dzisiaj kupowałem jadalne po 50gr/kg drogo czy nie woj.pomorskie powiat bytowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

w okolicach Sieradz masz po 13gr wiec sobie przelicz


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Jak tam zbyt? Ruszyło coś? U mnie coraz gorzej, idą tylko białe, o żółtych nikt nie chce słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soulshakin    82

Zbyt ciągle na jednym niskim poziomie poniżej kosztów produkcji (jedynie plon w tym roku ratuje trochę sytuacje), a na magazynie jeszcze z 20+ ton, zaczęliśmy sprzedawać trochę jako paszowe byle później nie wyrzucić w pole. Cena hurtowa w okolicach 15 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej a mam jeszcze ok.80ton, cena ponizej 15gr brutto

wielu moich znajomych na prawie pelne przechowalnie a oferty kupna (jesli sa ) to po 1,2-1,5 za worek


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

okolice sieradza cena 1,20 za worek ale panowie zwikszajcie produkcje to beda droższe hehehe i tak połowa w tym roku wywiezie do żwirowni i wiecie co jade na tym samym wozku co wy ale życze zeby zabrali dopłaty bezpośrednie w tym kraju to by sie eliminacja zrobiła błyskawicznie i polifoska kosztowałaby 800zł pozdro

Edytowano przez ziomalek0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Poczytaj posty w dziale Ceny płodów rolnych i środków do produkcji. Zamiast zmniejszać, zwiększają uprawę ziemniaka bo "nie powtórzy się taki rok jak ten". Będzie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

wszystko byłoby w porządku, gdyby nie koszty produkcji przekraczające 20gr/kg, a towar trzeba jeszcze spakować i dołożyć do tony 100-150zł, podsumowując sezon - biznes jak marzenie, ale jedynym rozwiązaniem na takie szaleństwo jest umiar czyli w dalszym ciągu będę produkował ziemniaki na niezmienionej powierzchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APPACZ1    17

ja sprzedaje jutro 100 worków 15 po 5,2 za worek jak na razie to zejście mizerne mam jeszcze do sprzedania z 50 ton ale poniżej 30 gr nie sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

To jak zwiekszja to w tym roku bedą po 50gr za worek i tym zwiekszajacym produkcje własnie tego życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matas22    0

Koledzy ma może ktoś na sprzedaż ziemniaki paszowe w wielkopolsce okolice kościana lub gostynia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Ogłosiłem swoje w gazecie lokalnej, dzwoni babka pyta o cene, mówie że 15 gr, a ona że drogo. No kur.... za darmo by chcieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

ja mialem propozycje na 20t po 8 gr luzem


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Poniżej 15 gr nie sprzedam, co krowom to krowom a reszta na pole.

 

Dziś poszła tona za 150zł :D kokosy:D

Edytowano przez pawelol111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie jest tragedia,stare do nowych nie zejda i młode tez beda tanie, a koszty ogromne przy wczesnych ziemniakach-jestem z okolic krakowa ziewmniak dzis na rybitwach 2zł nie dadza wiecej,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Do mnie wiecej osób dzwoni z zapytaniem o sadzeniaka niz o jadalne. Bedą sadzić ile wlezie. A mi jeszcze 150 ton ziemniaka zostało naszczęście w kopcu zmarzło około 5-10 % nie bedzie takich szkoda wywozić do lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

po ile u was sadzeniaki?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj