Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelol111    1342

Mieszczuchy jeszcze zapasów na zimę nie robią, doraźnie kupują a w mieście na bazarze cena się trzyma - 0,8zł za kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Rok i dwa lata temu ziemniak był w cenie to teraz dopoki żadnej klęski nie bedzie to bedą po takich pieniądzach ziemniaki :D u nas mowią że to kara za to że sprzedawali po 20zł i wiecej za worek w tą zime :D pojeba**o sie troche w głowkach od takiej kasy to teraz nie bedzie takich problemów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos795    4

Rozmawiałem z handlarzem ze Zjazdowej w Łodzi,według niego cena póżną jesienią i wiosną podskoczy,ponieważ

jakość pyrów jest kiepska w tych rejonach Polski gdzie woda stała na polach.U mnie w detalu po 4 pln za 15kg.

Cały zbiór w mogiele leży przesortowany.Jak nie zdrożeją bydłem spasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

limusine powiedz to tym co mieli w tamtym roku wydajność 10-15t z ha. Karać można ale nie za pracę. Kasy wszyscy nie nabrali, w moich okolicach mało komu ziemniaki majowe deszcze przetrzymały a jeśli już to we wrześniu dopadało i po ziemniakach. W tym roku za to sprawiedliwie... każdy ziemniaka ma i pewnie przyjdzie go za grosze oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

no u mnie była przeważnie spora wydajność wśród rolników to jak ktoś miał choćby 30 t/ha lub wiecej to na kilu ha juz jest kasa a co tu o kilkudziesięciu mowa :P takie już są klęski jeden wszystko a drugi płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
@Lukasz a dasz mi na nich jakieś namiary? Płacą gotówką? Ile minimum musi być pyrek? Zestaw, może 2?

Ojciec pierwsze swoje musi opchnąć ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Ja odpady z jadalnego sprzedałem po 12gr/kg a jadalne po 50gr sprzedaje, co mi zostanie to wywioze do lasu, nie pozwole zeby handlarz na mnie zarabiał taka kase. Wole stracić niż sie poniżyć i oddać za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

u nas tez około 200 zostało. Cena jest ok, ale zejście mizerne.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

u nas płaciły ziemniaki do niedawna po ok 6 zł za worek , a teraz nie wiem po ile są , u nas to jeszcze ludzie nie chcą sprzedawać tych ziemniaków więc je przechowują w kopcach i piwnicach bo liczą na to że potem będzie lepsza cena za ziemniaki ale mi się wydaje że dużo lepszej nie będzie bo ziemniaki w tym roku dały bardzo duży plon aż bym powiedział że za duży i teraz przez to jest niska cena i małe zainteresowanie tym towarem , z resztą teraz wszystkie warzywa są po niskiej cenie sad.gif

Edytowano przez Klepk995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek26    5

Na giełdzie bywam od ponad miesiąca i ceny stanęły na tak niskim poziomie że szkoda gadać ziemniak czy cebula to ta sama cena ćwikła troche droższa bo po 40gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

i na warzywach w tym roku raczej nikt nie wyszedł dry.gif niektórzy to te ziemniaki za czeli gotować i podawać zwierzętom bo mówią że ziemniaki tanie to niech chociaż zwierzęta szybciej rosną na sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

jak ktoś chce to ja nawet teraz moge oddać 300 woreczków po 15 kg po 5 zł za worek ... mozliwość wystawienia fa vat :) ja słyszałem nawet historie o cenie 1-1,2 zł za woreczek więc po 5 oddaje bez targu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj