Polecane posty

andzin    20

Powiat Łosice 90zł. około do ruskich i handlarzyki trochę jeżdżą.

Edytowano przez krzysiek16m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystry    0

Witam mam na sprzedaż 10 ton ziemniaka jadalnego może jest ktos zainteresowany albo wiedzie kto by mógł je odemnie kupic jestem z woj Łódzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

A jaki kaliber ziemniaków z brudnej ziemi? mocno brudne sa :o:D ? I jakie pieniądze oraz najważniejsze- odmiana :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystry    0

Limusine te ziemniaki są duże odbierałem z nich sadzeniak dosyc duzy to jest odmiana denar u nas cena kształtuje się 13zł za woreczek 15kg a jesteś zainteresowany tym ziemniakiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

ostatnio byłem na targowisku w Oświęcimiu to na kilogramy po 1.60

Edytowano przez rafff24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    839

U nas cena sadzeniak to takie: z hodowli 2100zł za CB, od rolnika który produkuje też dla tej hodowli po 1400zł za CB. Staram sie co roku wymieniać 30% sadzeniaka bo inwestycja zwraca sie juz w pierwszym roku. Dobrze że na jesień nie sprzedałem jadalnych po 10zł/15kg, mam jeszcze 50ton wineta, owacja i bellarosa troche kasy z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystry    0

Possa mógłbyś mi podać jakiś namiar na tego rolnika co produkuje te sadzeniaki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Sadzeniaka w tym roku nie sprzedaję wręcz przeciwnie sam będę musiał dokupić bo cała plantacja zalana była prawie. Na jesieni brałem w Szyldaku po 165zł. Myślałem żeby trochę denara posadzić może by się udało gdzieś sprzedać bo tak to tylko Irga idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek    0

Kupie każdą ilość ziemniaka jadalnego, płatne gotówka przy odbiorze... Jestem z woj. Łódzkiego wszelkie info proszę kierować pod nr 665161812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz5554    2

Kupie każdą ilość ziemniaka jadalnego, płatne gotówka przy odbiorze... Jestem z woj. Łódzkiego wszelkie info proszę kierować pod nr 665161812

Przede wszystkim cena. Jakiś konkret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kromo    0

też poproszę o konkret :)

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

NAWOZEO.pl - SPOSÓB NA TANIE NAWOZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Koledzy interesuje mnie cena i popyt ziemniaka jadalnego na giełdzie w Sandomierzu i okolicach chodzi mi o ostatnie kilka dni


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj