Polecane posty

Anusiak    10

byłem teraz tydzień w paryżu. cena mytego w siatce w różnych marketach, sklepach oscyluje od 2,5 do 3,5 euro za 2,5kg.

to dlaczego swoich tam nie sprzedałeś? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

w Bydgoszczy towar słabej jakości można kupić po 8zł, przyzwoita jakość w dalszym ciągu 9zł/15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

w miarę rozsądny gość, zwłaszcza w tym zdaniu:

<<Jeśli sprzedajemy ziemniaki potencjalnie razem z chorobą, to jest nawet swego rodzaju oczyszczanie kraju z czynnika chorobotwórczego. Tak działa konkurencja.>>

http://www.agrofoto.pl/produkcja-roslinna/okopowe/jak-uzdrowic-rynek-ziemniaka,40745.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

akurat ta odpowiedź moim zdaniem zaprzecza powadze podejścia do tematu, szczególnie odpowiedź na kolejne pytanie, gdzie wskazuje na konieczność utylizacji zainfekowanych ziemniaków utrudnia ocenę jego stanowiska w zakresie zagrożenia Cms

 

ruszyło się coś w eksporcie? bo u mnie już zaczyna mrozić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

to dlaczego swoich tam nie sprzedałeś? :huh:

 

 

Anusiak, nick zobowiązuje i widzę że nawet Ci wychodzi ;) tak trzymaj!


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

Piła, wawelska 12 cenią ale niektórzy puszczają po 10 za 15kg, u mnie nadal 21/30kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Taa, ruszyło się zażądali fito na transporty coś mialo nawet wracać a i Słowacy zainteresowali się kto to wozi, dokąd i na jakich papierach.

Czyli cytując znanego ganstera Siarę "I w pi...du wylądował".

Ale też, kto na dluższą metę będzie brał mieszanke kolorystyczną w workach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

kto zażądał fito?

 

biedronka - "ziemniaki młode" zielone i skiełkowane + podpis kraj pochodzenia Francja 1,99zł/kg nie ma to jak szanowanie konsumenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

Legnica AUCHAN badziewie luzem 89gr. Pakowany po 2,5kg 4.49zł. Cena idzie w górę a na promocję w najbliższym czasie raczej nie ma co liczyc :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Drzewica targowisko 10-12zł /15kg.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Nie giełda tylko Rybitwy.Po 7 to raczej nie znajdziesz.

Ogólnie mało kupujących bo chyba zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiak    10

Włocławek w TESCO ziemniaki 2kg cena 2,99 zł , co miasto to inna cena.

to dlaczego swoich tam nie sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

Cenę podaję dla orientacji co robią sieci handlowe,jak potrafią podnosić ceny i nie przejmować się opinią konsumenta .Trzeba to pokazywać i tłumaczyć odbiorcom jakie są ceny na rynku.Tam gdzie ja sprzedaje część odbiorców ma zakodowane w głowie 6 zł za 15 które było cały poprzedni sezon.25 listopada podnieśliśmy na 8 ,10 grudnia na 10 zł .Odbiorcy robią wielkie oczy ale zbyt nie osłabł.Po nowym roku robimy 12 zł i wtedy zacznie się zabawa,ale zawsze mogą iść do marketu i po 2zł za kilo kupić.Czy naprawdę musisz wszystkim udowadniać ,że masz rozum ANUSIAKA zadając takie pytania :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

U mnie podnoszenie ceny pomimo obaw odbyło się bezboleśnie. Nikt zbytnio nie protestował i mimo słabego zejścia to poszło 4t. po 10 i 12zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztoff    10

Panie i Panowie, może powinniśmy wzorem rolników z państw Europy Zachodniej zacząć walczyć o to by w marketach przy cenach sklepowych zaczęto pisać ile za dany produkt dostaje producent.....Chodzi o produkty nieprzetworzone typu warzywa, owoce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

jestem prawie pewien patrząc na durnie wymyślane przepisy i ustawy że u nas za producenta uznali by nie rolnika tylko tego co to dostarczył do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

Dokładnie tak jak piszesz. Po drodze jest za zwyczaj minimum jeden pośrednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj