Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
POL1    28

O kurcze jak ta sytuacja z filmem się skonczyla?

Co zrobił właściciel ziemniaków? jak zobaczył porozrzucane ziemniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Sam ładowałem po 270zł żółtego tyle że od 4+, po 300 jeszcze nie było i nadal nie dają. Wycwanili się w lipcu i sierpniu jak za darmo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

Witam. Powiedzcie jak tam u was z ilością ziemniaka do sprzedaży w magazynach bo w mojej okolicy mało kto jeszcze został z ziemniakiem. Ja mam jeszcze ok 120t vinety. Sprzedaję tylko tym co odbierają stale i czekam bo w końcu cena musi podskoczyc. Puki co 6zł sklepy i stołówki 8zł na worki do domów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

w mojej okolicy wielu plantatorów wycofuje się z produkcji, większość ziemniaka poszła prosto z pola (głównie na cele paszowe), na razie ograniczenie podaży widać wyłącznie w rubrykach ogłoszeń w lokalnych gazetach (wiosną było po kilkanaście ogłoszeń a obecnie 2-3) nie ma to jednak obecnie wpływu na cenę, śmiem przypuszczać, że sytuacja utrzyma się do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

było gdzieś w komentarzach napisane. Został ukarany za puszczenie filmu do sieci raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Hubert 4 dają naganiacze


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

w mojej okolicy jest kilku plantatorów którzy zostawili w przechowalniach po 600 do 1000 ton ziemniaka na wiosne czekają na lepszą cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

W sieradzkim narazie max płacą 4 zł.

 

Rano był u mnie klient, który potrzebuje dużo, bo wysyła do Bułgarii i mówi, że jeśli będą ładne i od 5 cm, to 5 zł za 15 kg zapłaci od ręki. Umówiłem się z nim na przyszły tydzień, bo nie mam jeszcze przygotowanych.

Jestem z okolic Sieradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

w mojej okolicy jest kilku plantatorów którzy zostawili w przechowalniach po 600 do 1000 ton ziemniaka na wiosne czekają na lepszą cene

i będzie :rolleyes: ja największą ilość ziemniaka będę sprzedawał na przełomie styczeń -luty.Co roku wtedy mam najlepsze zejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubert1984    0

Hubert 4 dają naganiacze

Tak, naganiacze.

Sam sprzedaje po troszku, małe ilości.

@szarlej 5zł to już niezła cena. Są jeszcze tacy co dzwonią i oferują nawet 3,5 za 15kg.

Edytowano przez hubert1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Bellarosa już po 600zł za tonę :D Rozmawiałem z Mołdawianami - u nich najlepiej idzie Irga, żółtego kupują taniej na Białorusi. Irgę sprzedałem po 350zł tyle że sort od 4, Bellarosy wcale nie chcą bo niesmaczna. W tamtym roku mieli swojego ziemniaka do oporu.

Z nowych wieści to jeszcze to iż Rosja ma w ciul swoich ziemniaków i stąd brak tamtejszych kupców u nas. Za rok jeśli znowu suszy nie będzie na południu to wszystkie z czerwoną skórką w d.... sobie wsadzić będziemy mogli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

centrum kraju

juz mam propozycje po 5zl za worek przy ilosciach tirowych bez znaczenia jaka odmiana byle zółta

mniejsze ilosci(typu busowe) 5,5-6zl worek


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrodnikPPL    0

wlkp. - stan na 08.11.2012

*Ziemniaki powyżej 5,5 cm - 6zł za 15kg. (Na export)

*Do mycia luzem pow 5 cm- 0,40 gr (kraj)

-----------------------------------

Prognozowanie ceny pewnej (to znaczy w 99 procentach gwarantowanej przez firmę pakującą myte ziemniaki w wlkp) za dwa miesiące do mycia to 0,60-0,70 gr ale powtarzam do mycia a to wcale nie gwarantuje że za ziemniaki w worku ktoś zapłaci przybliżoną cenę aczkolwiek coś to mówi że i taki ziemniak w worku może podskoczyć.

-------------------------------------

Edytowano przez ogrodnikPPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Cena może i jest w miarę, ale jak u mnie po prostu zerowy zbyt <_<

Edytowano przez stasiex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Tydzień temu dostałem propozycję 5 zł za 15 kg, dzisiaj już 6,5 zł za 15 kg. Ilości tirowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1126

http://www.agrofoto.pl/pl/4,1,13581,8,2,skandaliczne_ceny_ziemniakow_w_polsce.html


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Przemol to u Ciebie słabo bo u nas 40 zł już płacą za 100kg.Liczę że w lutym cena będzie około 50 zł bo ziemniaka coraz mniej na jarmakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

coś się dzieje, bo podwyżka ceny nie przyczyniła się do ograniczenia popytu, a wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj