Polecane posty

pawelol111    1342

Pieprzony polski przekupiony rząd! Ziemniak idzie jedynie na Mołdawię bo tam badają tylko mątwika. Ziemniak na Rumunię ma papiery robione w Czechach. U nas zrobienie badań graniczy z cudem, zwykły chłop nie ma szans. W Belgii czy Niemczech procedury są dużo prostsze. U nas jak zwykle rzucane są kłody pod nogi. Rosja nie chce od nas bo papierów nie mamy, biorą u Niemca. Eksport byłby dużo większy i cena byłaby wyższa tyle że w UE eksportowy ziemniak musi mieć papier. Ciekawe kto wspiera nasz rząd aby utrzymać w mocy takie przepisy.

Co do ceny: żółty 250-270, Bellarosa 500 zł i szał z sadzeniakiem - każdy chce kupić, Irga 280-320.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

za rok bedzie tak: zóty 10zł za 15kg a czerwony 2zł za 15kg bo kazdy bedzie sadził czerwone ziemniaki bo płacą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

ludzie się nie nauczyli. Po wysokiej cenie była zapaść. Teraz czerwony idzie a za rok suszy pewnie na południu nie będzie. A tylko tam czerwony schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Praktycznie eksportujemy jedynie na południe więc tak czy siak przy urodzaju na tamtym obszarze nie ma szans ani na cenę ani na zbyt. Czerwony im zasmakował więc myślę że w najgorszym wypadku pójdą w cenie żółtych. No chyba że będzie tam urodzaj, wtedy nie zarobią ani ci z żółtym ani z czerwonym bo nasz kraj nie przerobi własnego surowca a i z Niemiec dowiozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

z tego linku bedzie lepiej


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transporter    164

Gościu ,który to nagrywał jest mocno opanowany,wiele osób by już nie wytrzymało na jego miejscu,i doszło by do strzałów(po twarzy oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

to jakiś targ czy co? Bo dzień a dopiero się zjeżdżają.

Ci co taką szopę robią to chyba nie rolnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

pewnie handlarzyna się oburzył bo chłopaki staneli na miejscu gdzie najlepiej schodzi


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Podczas mojej przedostatniej wizyty na targu w Odrzywole byłem świadkiem podobnej sytuacji tle, że tam baba facetowi natrzaskała.Dzisiaj bez ekscesów sprzedałem całego Kangoo w dwie godziny po 5 zeta za worek 15 kg.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

I jak ta sprawa sie zakończyła ? to chyba problem kazdego targu :/

ten co nagrał filmik przegrał w sądzie :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

to nie moj film,nie bylem nigdy w żarkach

@saszeta skad masz takie info?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

jak to mówią, ludzie i taborety.... :D


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmichal56    15

Jak tam aktualne ceny bo poszło do góry u nas na miejscu 4,5 za 15 kg a trafiają się po 5 zł a nawet 5,5 ,Kwestia miesiąca dwóch i będzie więcej , W tesco 0,69zł/kg, niemyty a myty pakowany , 1,4zł-1,6zł/kg/. Powiedzcie czy prawda to że w katowicach 12zł/za 15kg?????


odsprzedam titusa w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Za żółte płacą 5,5? U mnie za białego dają 300zł, najlepsza oferta 330zł - 5zł za worek. Znajomy który zajmuje się transportem wszystkiego co da się transportować mówił że telefonów o ziemniaka mnóstwo, są chętni do kupna jednak wszyscy chcieliby za pół darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

laduje w srode po 31,5gr netto na paletach(1gr to koszt palety),ciezko znalesc kogos kto da po 33gr przy ilosci tirowej...cena systematycznie pnie sie w gore :D

 

 

dodam ze zolty i 50+ ale 10%to 50-60mm a reszta 60+

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

u mnie żółty 5+ 266zł/t przy ilościach całosamochodowych, a drobniejszy hurt 4,5zł/15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj