damian40000

kurs na inseminatora bydła

Polecane posty

jimmy871    27

Od siebie podpowiem że jeśli nie można poszukać szyjki to warto spróbować kilka godzin później. Bywało że stałem 15 minut przy jałówce i szyjka w pełni wyczuwalna ale trzonu nie szło znaleźć. Po kilku godzinach inseminacja wynonana prawidłowo trwała poniżej minuty. Niestety 2 porcje nasienia zużyte ale czasem trzeba je poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolskiRolnikt   
Gość PolskiRolnikt

Co to znaczy jedna sztuka po 17 dniach a druga po tygodniu od inseminacji leci im teraz śluz z białymi kropkami wcześniej był taki klarowny przezroczysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy są jakieś oddziały w Wielkopolsce bo chce wziąść kurs inseminatora bydla i trzody chlewnej
Mam pytanie czy są jakieś oddziały w Wielkopolsce bo chce wziąść kurs inseminatora bydla i trzody chlewnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju    24

wiem ,że temat ma już swoje lata ale może ktoś wspólpracuje z firmą konrad jeśli chodzi o nasienie i mógłby napisać coś na temat tej wspólpracy ? Jak  ze zniżkami , promocjami itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaner123    12
a mozna zrobic kurs indywidualnie w gospodarstwie, nie mam możliwości wyjechać na kurs a chcę zrobić. Ma ktoś namiar na osobę która dojeżdza i szkoli na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robercik1   
Gość Robercik1
3 godziny temu, chaner123 napisał:

a mozna zrobic kurs indywidualnie w gospodarstwie, nie mam możliwości wyjechać na kurs a chcę zrobić. Ma ktoś namiar na osobę która dojeżdza i szkoli na miejscu

ja poszłem na kurs w zeszłym roku po jednym dniu zrezygnowałem............ podpatrzyłem pierwszego dnia co i jak....:) kupilem pistolet i resztę nauczyłem sie sam na swoich krowach  od roku zacielam, cielaki już latają po szopie heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mich89    16
14 godzin temu, chaner123 napisał:

a mozna zrobic kurs indywidualnie w gospodarstwie, nie mam możliwości wyjechać na kurs a chcę zrobić. Ma ktoś namiar na osobę która dojeżdza i szkoli na miejscu

Odezwij się do mnie na PW no nie mogę do Ciebie wiadomości napisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maria88
      Chciałam zapytać co sądzicie o firmie WWS-Polska?
      Zastanawiam się nad podjęciem współpracy z nimi. Może jakiś kurs inseminacyjny i własny kontener...
      Ale ciekawa jestem jakie macie zdanie na temat tej firmy?
    • Przez loczek0660
      Witam!
       
      Mam takie pytanie zwłaszcza do osób którzy ukończyli kurs rolniczy. Jak wygląda i przebiega taki egzamin? Czy pytania są podobne jak te na egzaminie technika rolnika i jak wygląda egzamin praktyczny? Bo ja właśnie uczęszczam na taki kurs.
    • Przez kondziu123
      Witam poszukuję jakiegoś kursu z elektroniki w maszynach rolniczych jak na razie nic takiego nie znalazłem , i tak się zastanawiam czy takie kursy w ogóle są ? pozdrawiam
    • Przez michalll2532
      Witam!Zwracam sie do osob z woj.podlaskiego okolice Bielsk Podlaski ,Siemiatycze.Moze ktos z was brał udzial w kursie na rolnika dla osob starszych w ZSCKR w Rudce.Jak wyglada ten kurs?W jakich godz odbywaja sie mniej wiecej te zajecia?Przypadkowo znalazlem ogloszenie w gazecie i mam zamiar sie zapisac, moze ktos jeszcz ktos z okolic sie tam wybiera?Prosze o jakies info!!
    • Przez adamos33
      Witam:) Chce sie zapytac o to czy wie ktos gdzie mozna zrobic kurs na kombajn lub sieczarnie samojezdznia:) ale we Wrocławiu:) pilne
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj